Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeptemberben lett volna egy...

Szeptemberben lett volna egy interjúm de covid miatt lemondtam, aztan szegyelltem hivni. Ha felkeresem a főnököt mit tudnek mondani hogy adjon még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Szeptemberben jelentkeztem eladonak egy bufebe, a fonok hivott is par nap mulva hogy mikor tudnek be menni interjura viszont en covidos lettem, es mondta hogy majd keressem meg ha mar meggyogyultam.

Sokaig covidos voltam, szegyelltem aztan hivni amikor mar meggyogyultam, de most ujra lattam hogy munkatarsat keresnek..

Nem tudom ha felhivnam mit kene mondanom neki hogy adjon még egy eselyt.

O hivott, en mondtam neki hogy majd keresek ha meggyogyultam, es nem kerestem.

Van valami otletetek?

Fontos lenne munkat talalom.


2022. nov. 12. 15:46
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Az igazat kene mondanom.

"Sokáig beteg voltam es amikor meggyógyultam mar szégyelltem felhivni önt, nem kaphatnék még egy esélyt egy megbeszélésre?"

2022. nov. 12. 15:48
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak mondd meg őszintén hogy kicsit szégyellted hívni már a nagyobb kihagyás után meg nem is voltál már benne biztos hogy keres még embert

Én egyszer jártam hasonlóan, a főnök értékelte hogy még azok után félretettem az egóm és felhívtam

El is mentem a próbanapra, de végül csak nem vállaltam el mert egyik dolgozó viselkedése minősíthetetlen volt az újakkal.

Szóval megéri :)

2022. nov. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem fog rosszat gondolni rolam?
2022. nov. 12. 15:51
 4/17 A kérdező kommentje:
Egy idősebb férfi a tulaj
2022. nov. 12. 15:51
 5/17 A kérdező kommentje:
Felek hogy csunyan elkuld a fenebe
2022. nov. 12. 15:54
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném

Nálam amúgy az volt a szitu hogy felhívtam voltam megbeszélésen de utána sms-ben lemondtam mert találtam mást

Aztán végül az mégsem jött be

Láttam megint keres embert

Aztán felhívtam hátha

2022. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha el is küld legalább megpróbáltad
2022. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

6. Nalunk semmi ilyen nem volt

Csak hivott hogy mikor tudnek be menni megbeszelni a munkaugyet, en mondtam neki hogy covidos vagyok es megbeszeltuk hogy ha elmulik keresem, mondta hogy varni fogja a hivasom

Tegnap arra jartam es lattam hogy keresnek embert ujra

Felek ha felhivom azt fogja gondolni szorakozok, egy hatarozott 60-as ferfirol van szo..

2022. nov. 12. 15:58
 9/17 A kérdező kommentje:
De szerintem megprobalom
2022. nov. 12. 15:58
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Ertem en. Csak a sajat szitumat irtam le. Ami szerintem sokkal gazabb. Megis orult hogy hivtam, es sajnalta hogy vegul ezek utan sem vallalom! Mert tetszett neki a munkam. De megmondtam neki hogy nem akarok parasztokkal dolgozni aki flegma mindenkivel
2022. nov. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!