Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha ismerem Csernust, kérhetem...

Ha ismerem Csernust, kérhetem tőle, hogy tartson előadást a munkahelyemen, mert mentálisan nem bírja az ember a munkát? Nem azért, mert gyenge/lusta az alkalmazott, hanem azért, mert ennyi akadályt nem állítottak még a dolgozók felé.

Figyelt kérdés
2022. nov. 17. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérni kérheted de nem fogják megengedni.

Mi Puzsérral próbáltuk, nem volt túl lelkes a vezetőség.

2022. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazából, ilyen jellegű előadásra szükség lenne mindenkinek, mert az alkalmazottak lelkét is ápolni kell, bár rendszeresen fejlődik a munkahely, de toxikus légkör nem múlik el a gazdasági fejlődés hatására.
2022. nov. 17. 23:42
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok értelme van.


Van ahol 1-3 havonta/fél évente tartanak dolgozói meetinget, ahol elmondhatják a dolgozók mivel lehetne javítani 1-2 folyamaton, vagy milyen probléma van 1-2 munkatársal (a munkatárs megnevezése nélkül).


A munkával kapcsolatos dolgokat lehet javítani, a mentális dolgokat tapasztalataim szerint szinte lehetetlen. Áthelyezés, vagy felmondás az egyetlen megoldás ha súlyos a helyzet, kisebb problémákat, konfliktust értelmes emberekkel meg lehet beszélni.

2022. nov. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol meg úgy oldják meg az ilyet, hogy tartanak bizonyos időközönként (mondjuk fél évente) KÖTELEZŐ megjelenéssel, minden dolgozóval kettesben csak a főnökkel személyes beszélgetést.


Itt lehet beszélni a problémákról, a munkatársakról, akár a magánéleti problémákról is.

2022. nov. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én mindig-minden helyzetben a megoldásokra törekedtem, de rengeteg kár keletkezett számomra, emellett továbbra sem várhatok boldogságot, hiába állok pozitívan hozzá a dolgokhoz. Rengeteg helyről kértem már segítséget, de javulás nem érkezett. Mások is azt tapasztalják, hogy gondok vannak a cégnél, mivel a korábbi irányító, nem adott semmire.
2022. nov. 17. 23:54
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha pszichológust kéne hívni, én utoljára gondolnék Csernusra. Nekem nem jön be ez az "alázzuk a klienst" stílus. Lehet, hogy egy kábszer-élvezővel így kell bánni (Csernus ilyenekkel foglalkozott), de egy átlag, lelki problémákkal küzdő embernél nem hiszem, hogy jó ez.
2022. nov. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
#1 ha Puzsér tartana egy beszédet olyan őszinteséggel a munkatársaimról (rólam is), mint ahogy azt az X -Faktorban tette, az k*rvajó lenne!🤣
2022. nov. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2022. nov. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Inkább a fizetésüket emeljék meg, attól jobb kedvük lesz.
2022. nov. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Inkább Oravecz Nórát hívjátok meg, ő a sikeres énmárka képviselője és az idézeteivel simogatja a lelkedet.
2022. nov. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!