Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az irodai munkák mennyire...

Az irodai munkák mennyire stresszesek?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nem bírom a stresszt és emiatt már több munkahelyet is képtelen voltam ott hagyni. Elkezdtem pazichológushoz is járni, de nem szeretnék naplopó se lenni. Ezért most az irodai munkákon gondolkozom. Van itt olyan aki ebben dolgozik? Mennyire stresszes?

Milyen irodai munkák vannak egyáltalán? Sajnos a matematika nagyon nem fekszik nekem, ezért ez kizáró ok. Van olyan irodai munka ahova nem szükséges a matek tudás? Mennyire gáz ha férfiként dolgoznék ott?



2022. nov. 24. 21:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
kénytelen*
2022. nov. 24. 21:28
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom milyen stressze, nem-irodai munkán voltál, hacsak nem olyan helyen, ahol emberekkel kell foglalkozni. Ahol bármilyen határidős feladat van, az a hely stresszes.
2022. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Valamelyik stresszes, valamelyik nem.


Ha konkrétabban kérdezel, tudunk válaszolni.

2022. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A MÁV-nál voltam mozdonyvezetői gyakornok...hidd el stresszes ha nem a te világod a vasút és vagy olyan hülye hogy a pénzért megpróbálod. Sajnos nagyon nem találom a helyem😅. Jelenleg már ott tartok hogy nem érdekel a fizetés se, csak elhelyezkedhessek már valahol végre
2022. nov. 24. 21:41
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Adott munkakör válogatja.
2022. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Voltak konkrétabb kérdéseim ha elolvastad alul is. Pl. hogy egyáltalán milyen irodai munkák vannak?
2022. nov. 24. 21:42
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem személyes ügyfélszolgálaton voltam iszonyú stresszes volt még így is. Adminisztrátorként kevesebb a stressz, de azért akadnak húzós hetek.
2022. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

"Pl. hogy egyáltalán milyen irodai munkák vannak?"


Van n^n -iken féle fajta irodai munka. Ahány cég annyi féle. Nekem is "irodai" munkám van félig meddig.

2022. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Irodai munkából sok ezer féle van. Nem igazán lehet felsorolni...

Az irodai munkák jellemzően stresszesebbek szoktak lenni mint a fizikai munkák, úgyhogy inkább keress fizikai munkát.

2022. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Az az igazság, hogy végzettség nélkül irodai munkát nem fogsz találni. Nyilvánvalóan végzettség alatt olyat értek, akinek a munkájához szükséges az irodai lét, ilyenek a mérnökök, szoftverfejlesztők, etc.


Ha olyan van ami végzettség nélküli, oda általában nőket szoktak alkalmazni, amolyan "főnökjobbkeze", elszaladgál a postára, e-maileket írkál, stb.


Ha fel kell tenned ezt a kérdést, hogy egyáltalán milyen irodai munkák vannak, akkor biztosan mondom neked, te nem fogsz soha irodán dolgozni.

2022. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!