Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gáz a saját tesódnak...

Mennyire gáz a saját tesódnak ajánlani, hogy dolgozzon ott ahol te?

Figyelt kérdés

Én megtettem😬

Ha nem teszem, szerencsétlen hagyja hogy telibeszopassák folyamatosan és nem keres másik helyet.

Megkérdeztem a főnököt, hogy keresnek-e embert, azt mondta igen. Mondtam, hogy tudok valakit, akit érdekelne, azt mondta vigyen önéletrajzot.

Ezzel szerintem nem is lenne semmi probléma. Engem nem zavar ha ott dolgozik majd.

Csak picit tartok attól, hogy majd jól lejárat a hülyeségeivel.

Mondjuk már szerintem az is rohadt gáz, hogy kitalálták, hogy majd apám beviszi. Mondtam neki poénosan, hogy azért ne kísérje be kézenfogva...

Nem is tette, bár kitudja mi van ha nem mondom😐

Csak fogta magát, oszt lazába leparkolt a a főnökék irodájának az ablaka alá, oszt ott várta🤦‍♂️

Szerintem be sem kellett volna állnia kocsival, az ott dolgozók sem állnak oda...

Túl reagálom?



2022. nov. 26. 15:19
A kérdező szavazást indított:
Túlreagálod.
Hát, picit gáz, de nem vészes
Rohadt gáz volt.
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Férjem is így lett a kollégám, de vannak a cégnél testvérek és apa-lánya páros is.
2022. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gaz, ha a tesod egy rohadt nagy troger es keptelen a normalis munkavegzesre.

Amugy meg nem.


A parkolohely a fonokod neven van, vagy mi? Ott a rendszama, hogy csak o allhat oda? Akkor igen, gaz volt odaallni. De amugy meg ha csak annyi a sztori, hogy a fonok szokott ott parkolni, de amugy pont olyan, mint a tobbi, akkor nem.

Vagy amugy nem ertem, mi a baj...:D

2022. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyesmiből a tapasztalatom szerint hosszú távon sokszor baj van:(
2022. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Mármint az maga, hogy a testvérednek ajánlasz állást. De ha meg hülye, hát így jártál, minek ajánlottad?

A parkolós részről meg annyit, hogy ki van írva, hogy az XY parkolóhelye? Ha nem, akkor meg nem értem mi a bajod.

2022. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk már szerintem az is rohadt gáz, hogy kitalálták, hogy majd apám beviszi."

Mi ezen a rohadt gáz? Nem lehet mindenkinek 20 éves korára saját autója.

2022. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, anno én egy kissebb vállalkozásba (40 fő) szerveztem be a rászoruló tesómat, mindkettőt. Aggódtam értük, de végül mi hárman voltunk a legjobb munkaerők. Aztán idővel melóhelyet váltottunk. Majd eljött az idő, hogy a tesóm szervezzen be engem az új munkahelyére. Aggódott, hogy lejáratom, de viszonozta a szívességet. A főnök itt is teljesen elégedett velünk. Szerintem ez valahol normális, hogyha a tesód munkanélküli, akkor beszervezéssel megpróbálsz segíteni rajta. Mondjuk akkor meg pláne, ha már rajtad élősködik, az extra motiváció. Viszont, ha egy háztartásban éltek, akkor egy idő után már eleged lesz a tesódból, hogy otthon is és a melóban is a pofáját kell nézegetned. De valahol ez is normális dolog.
2022. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 puritan ***** válasza:

Nálunk olyan munkakörök vannak, ahol szerelőpároknak kell dolgozni, mert sok az olyan feladat, amit egy ember munkavédelmi szempontból nem végezhet.

Az egyik szerelőnek felmondott a párja, ő pedig odahozta a tesóját. A régi kolléga is jó csávó volt, de a tesója jobb. Jobb természetű, könnyebb szót érteni vele.

Hiába válság van, munkaerőhiány van a cégnél, ezért aki hivatalosan ajánl egy olyan dolgozót, aki letölti a 3 hónap próbaidőt, és tovább is ott marad, képes ellátni a feladatát, kap egy jelentősebb összeget, ami a fölvett havi fizetéséhez hasonló nagyságrendű pénz.

2022. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!