Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezek kizáró okok lennének...

Ezek kizáró okok lennének légiutaskísérőként? 19L

Figyelt kérdés

Alapvetően nagyon szép arcom van, megnyerő a személyiségem és kedves vagyok. Nagyon sokan mondták hogy teljesen beleillenék egy légiutaskísérő csapatba.

No de a probléma a tetoválás és a magasságom.

A legtöbb légiu. k. társaságnál azt láttam, hogy a minimum magasság 160cm kell legyen. Én csak 154 cm vagyok. Így már tuti kiestem, vagy lehetne magassarkút hordanom?

A másik pedig hogy a vádlimon és a sípcsontomon van egy kisebb tetoválás, kb 5cm-es, nem túl feltünő. Erre azt a megoldást javasolnám, hogy sötétebb fekete harisnyát hordok, amiben abszolút nem látszik, vagy az egyenruhának a nadrágját, ha van olyan opció.



2022. dec. 5. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A magassagod miatt kiestél
2022. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
A minimum magasságot cipő nélkül szokták megadni. Ennek elsősorban praktikus okai vannak, hogy az adott személy biztonságosan elérjen minden felszerelést a repülőgépen hétköznapi szituációk és vészhelyzetek esetén is. A konkrét szám légitársaságonként változik.
2022. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon alacsony vagy, és a testmagasságot részben azért szabályozzák, hogy az utaskísérő vészhelyzetben is elérje pl. az ülések feletti szekrényeket kapaszkodás és bármilyen segédeszköz (pl. magassarkú) nélkül.

Barátnőm légiutaskísérő, náluk az a szabály, hogy a padlón állva kényelmesen ki kell tudni nyitnia a felső szekrényt - aki ehhez alacsony, nem is folytathatja a felvételi eljárást.

A tetoválás eltakarásához: szintén ő mesélte, hogy még azt is megszabják, milyen színű hajgumival tűzheti fel a haját, és a harisnyát is az előírt színárnyalatú kell hordaniuk. Tehát ha pl. testszínű harisnya tartozik az egyenruhához, akkor nem ő dönti el, hogy most sötétebb feketét vesz fel, mert nem engedik.

2022. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetkót el lehetne tüntetni, de túl alacsony vagy ehhez a munkához.
2022. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Mondjuk ez amúgy is egy gagyi meló, lehet jól fizet, de akkor is csak pincérkedés magasban.
2022. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
kiestél sajna
2022. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Nekem alapvetően az ellenszenves amikor valaki magáról úgy nyilatkozik,hogy “nagyon szép arcom van”.

Lehet bűnronda vagy csak vakon vagy. 🙂

2022. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A szép arc kevés. Meg ugye ez elég relatív. Szigorú szabályozás van a magasságra, testsúlyra is.

És sajna nem te döntöd el, hogy milyen harisnyát használsz. Ahogy azt sem, hogy milyen sminket.

2022. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

Ne bánkódj, kiestél!

Ez szakma – köszönhetően fapadnak – teljesen leértékelődött.

2022. dec. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
5-ös te tudatlan tahó! Azt tudod, hogy a crew tud szülést levezetni te nyomorult?
2022. dec. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!