Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiderült számomra, hogy az...

Kiderült számomra, hogy az egyik 25 éves kolléganőm az 50 éves családos főnököm szeretője. Ti mit tennétek?( 26/L)

Figyelt kérdés

Egy nagy irodában dolgozom négy éve, és kb. egy éve jött ez az új kolléganőm, és már a kezdetektől fogva olyan furcsa érzésem volt vele kapcsolatban. Ilyen egyszerű, faluról jött lány, aki előadta nagyon hogy szerény, és nem is nagyon érdeklik a férfiak, de én valahogy mindig éreztem hogy ez kicsit kamu szagú.

A főnökömet 1000 éve ismerem, gyerekkoromtól kezdve, az egész családját a feleségét, a gyerekeit, így különösen kellemetlen ez a helyzet. Tegnap hivatalos voltam egy nagy cég évzáró bulijára, és szerintem a kislány meg a kedves főnököm nem számítottak rá hogy én is a meghívottak között leszek.Mikor megérkeztem eleinte láttam rajtuk hogy iszonyatosan feszélyezve érzik magukat, meg hangsúlyozták hogy őket külön hívták meg, de ahogy többet ittak a kelleténél, már nem tudták visszafogni magukat és egyáltalán nem zavartatták Magukat: állandóan össze voltak borulva, szinte nyalogatták egymást mindenki előtt, nagyon kellemetlen volt már csak nézni is tudva hogy a főnök felesége közben őt otthon várja a gyerekekkel.

Próbáltam nem velük foglalkozni az este, viszont kitisztult előttem a kép teljesen, hiszen múlt hónapban megláttam hogy a lány kap különböző extra juttatásokat a főnöktől, amiket mások nem kapnak, amit nem értettem de nem szóltam érte. Feltűnt továbbá az is, hogy ezzel a lánnyal sokkal kedvesebben beszél, mint velünk, a többi alkalmazottal, szinte Bocsánatot kér tőle a főnökünk hogyha kér valamit tőle, még velünk simán kiabál hogyha valami nincs meg időben.

Totál belém égett a kép, ahogy nyalják-falják egymást, nem nagyon bírom feldolgozni... fúj. :D

Mostmár viszont legalább értem hogy miért részesíti őt ennyire előnyben a többiekkel szemben.

Nem tudom mit tegyek, hogy ezt elmondhatnám-e bárkinek akivel jóban vagyok az irodában, mert annyira kellemetlen ez az egész.

Mikor a lánynál rákérdeztem erre pár hónappal ezelőtt, hogy ez igaz-e természetesen tagadta az egészet, pedig már akkor is felröppentek pletykák hogy látták őket ölelkezni különböző helyeken.

Ti mit tennétek? Elmondanátok valakinek?


2022. dec. 18. 01:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj, szar szitu, de ahogy látod nagyon nem eröltetik meg magukat… Akik 100% titokban szeretnék tartani ezt az egészet azok nem mennek el közösen céges bulikba hogy aztán ott lerészegedve mindenki előtt nyalják-falják egymást.

Szóval ne te érezd szarul magad… Nyilván nem félnek attól ha kitudódik/kiderül hisz a cselekedeteik erről tanúskodnak. Szóval tegyél te is így: ne hangoztasd de ha igazságtalanság ér nyugodtan tedd szóvá. Szerelmi élete mindenkinek a magánügye addig, amíg nem avatkozik vele mások dolgába/hazudik a pofádba/előnyös megkülönbötetésben részesül/stb.

Amúgy nyugi mert ezeknek mindig megvan az ára… Majd később jön a számla.

2022. dec. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy mondanam. Ez az o dolguk. Te neked mivel lesz jobb eleted, ha beleszolsz? Ez az o hulyeseguk. Ha mindenki tudja, csinalja mas, ha akarja, de neked nem kell csinalnod semmit. Foglalkozz a sajat dolgoddal.
2022. dec. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Mégis mit mondanál el? Más is látta, más is pletykál. Foglalkozz a saját dolgoddal.
2022. dec. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
35%
Simán jelenteném a HRnek. Ismerem ezer éve vagy sem, mélységesen gyűlölöm az olyanokat akik visszaélnek a hatalmukkal. Aki dugás alapján ad extrákat a dolgozóinak, azt igenis vizsgálják ki, mindenki jobban jár vele. Te is, és a kollégáid is, hiszen így legalább lesz esélyetek megkapni a juttatásokat amiért megdolgoztatok, a feleség is, hiszen így kiderül hogy hülyére veszi a férje, de talán még a kiscsaj is, hiszen fogalmam sincs hogy hogy lehet megszakítani egy ilyen kapcsolatot úgy, hogy ne veszitsd el az állásod.
2022. dec. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ő a főnök, nincs felette senki, így jelenteni nem tudnàm, meg nem is akarom, csak egyelőre nehéz feldolgoznom ezt...
2022. dec. 18. 01:27
 6/26 anonim ***** válasza:
15%
Hát ezt jól elcseszted, le kellett volna őket videóznod. Aztán kedves mosollyal plusz juttatásokat kérni a főnöktől.
2022. dec. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

Nincs vele dolgod. Ha ennyire nyíltan csinálják lehet a felesége is tudja.

Pletykálkodni a munkahelyeden felesleges! Attól jobb lesz neked?

2022. dec. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Darius- ***** válasza:
100%
Nagy eséllyel kirug, ha megtudja beleavatkoztal vagy hireszteled ezt. Az is nagyon esélyes, hogy ez érdekkapcsolat a no részérol. De aki ostoba, vessen magara.
2022. dec. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem hagyd logva a dolgot. Őszintén ? Ha lenne is kinek szólni, nem a te dolgod. Az igaz, hogy aránytalan előnyöket biztosítani elég nagy pofátlanság, de a te helyzetedben nem tudsz hova szólni, ergo nem lenne eredménye, max negatív rad nézve.


Plusz, ha így elengedik magukat, nem csak te veszed / vetted észre, gondolom egy idő után ennek lesz visszhangja a dolgozok közt, ha indul valami mozgalom, akkor viszont érdemes partolni a tobbieket.


Másrészt ha régóta ismered, esetleg próbálj beszélni vele, hogy ez azért elég gaz … :))) De csak óvatosan .


Meg talán megoldás ignoralni a fiatal csajt, hátha észreveszi magát és önszántából lep ki .

2022. dec. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

Egészségükre!

Ok nélkül nem lép félre senki - és itt most nincs jelentősége, hogy kinek a hibájából történik ez meg. Nem te voltál az egyedüli, akinek volt alkalma ezt látni, de érdemi közötök sincs ehhez.

Ha keresni akarod magadnak a bajt, hajrá, - ugorj fejest a mesterségesen generált gondokba! Ennek viszont gyakorlatilag nulla az értelme!

2022. dec. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!