Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehet az, akinek se a...

Mit tehet az, akinek se a fizikai, se az irodai munka nem való?

Figyelt kérdés

A nehéz fizikait érthető, hogy nem bírom, nő vagyok és nem sokat sportolok. Könnyű fizikait meg álló munkákat próbáltam, olyan csontjaim fájtak már pár óra állás után is, amikről azt sem tudtam, hogy léteznek. Nem tudom, mennyi idő lett volna megszokni, egy hónapot bírtam egyhuzamban.


Irodai munkáim voltak az elmúlt években, ez jó, mert lehet ülni, meg a covid óta van home office, már csak hibrid. De egyszerűen unalmas. Monoton. Ebben is nagyon el lehet fáradni.


Szerintetek melyik a jobb?


2022. dec. 18. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, amit szeretsz csinálni szabadidődben?


Valami biztos van, ami passzol hozzád, csak meg kell találni.


Én pl a gondolkodós irodai munkát szeretem. (Mint pl alkalmazott matematikus) Az nem unalmas.


Szóval. Első lépésként kitalálod mi érdekel. Összegyűjtöd milyen hobbijaid, erősségeid vannak, mersz nagyot álmodni. Második lépés, hogy küzdesz érte.

2022. dec. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell találni a kettő között az egyensúlyt.


Igazából az irodai munka előtt vagy után tudsz mozogni.

2022. dec. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Egy jó férjet kell találni.
2022. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
#3 Egy jó feleséget hol lehet találni?
2022. dec. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Én hasonló vagyok. Ha ülni kell és papírozni, unalmas. Mennék, szaladgálnék. Ha kinti melóm van és egésznap szaladgálok, intézkedek, akkor meg bárcsak ülhetnék egész nap.

Sajnos mi ilyen soha meg nem elégedőek vagyunk. :D

Nekem most pl. hibrid munkám van. Ez sem jó, mert soha nem érek egyik munkám végére sem. Haladjon a papír is, de menjek ide is meg oda is.


Hosszútávon azt mondanám, hogy ülni azért jobban szeretek. :) Csak elég érdekes munka kell ahhoz, hogy elteljen az idő és ne nyűg legyen ez is.

Tehát keress valami érdekesebb munkát.

2022. dec. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
A céltalan hajósnak egyik szél se kedvez.
2022. dec. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Ideje találni egy férfit, és nekiállni termelni a pulyákat, minimum négyet. Abból majd szépen megéltek, esetleg a férjed eljár közmunkára. Az ország elég nagy százalékának bejött ez az életmód.
2022. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

7

Ilyet infláció mellet már nem lesz elég a négy gyerek, legyen inkább hat vagy jobb ha dupláz.

2022. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!