Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elegem van már a munkahelyekbő...

Elegem van már a munkahelyekből, semmi értelmét nem látom, állandóan csak a harc a bér emelésért, semmi értelme, utána meg egyből megemelik az árát mindennek? Akkor mi értelme van, ha két hónap után megint picsognak, hogy kevés?

Figyelt kérdés
Az a baj ennek sose lesz vége, semmi értelmét nem látom, nem hiszem el, hogy külföldön is ennyit picsognak, jó ott több a bér, de akkor is, egyszerüen hihetetlenek az emberek....ugyse lesz jó sohase, mindig az a kevés amit adnak...

2023. jan. 2. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
OK, legyen eleged.
2023. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
El kell menni munkanélkülire ha megvan hozzá az időd...
2023. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es nem akarok munkanélkülire menni, mert abból aztán tényleg nem lehet megélni, különben is csak 3 hónapra adják. Abból van elegem, hogy jutunk előre a béremelésekkel, mert akkora az infláció, és mindenki csak siránkozik.
2023. jan. 2. 20:00
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Én értem, hogy miért picsognak. Ma megvettem a januári bérletet, és elkerekedett a szemem amikor megláttam az árát. Tavaly év elején 5 ezer forint volt, most év végére felment 7re, idén januártól pedig már 10 ezer forint lett. Valószínűleg év végéig lesz ez 12 is. Arányaiban a fizetésem pedig egyáltalán nem emelkedett ennyit. Elkezdhetném felsorolni az élelmiszer és a rezsiárakat is, de azt már senkinek se kell bemutatnom. 4 éve vagyok a munkaerő piacon, és folyamatosan lépkedek előre, mégis azt veszem észre, hogy arányaiban egyre rosszabbul élek. Amikor dolgozni kezdtem akkor volt értelme spórolnom, mert össze tudtam gyűjteni a pénzem és tudtam félretenni, vagy venni magamnak valamit. Az utóbbi 1 évben viszont csak hónapról hónapra élek, épphogy kijövök a keresetemből. Annak örülök, hogy legalább a munkahelyem biztos, és nem kell minden nap attól rettegnem, hogy nulla megtakarítással rúgnak ki.
2023. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit dolgozol?

Milyen végzettséged van?

2023. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Informatikus vagyok.
2023. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Hoppáré, elfelejtettél visszalépni.


Lebuktál hehe

2023. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Igazad van, lebuktam.
2023. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Magyarországra születtél, de itt még legalább béke van.
2023. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megy a picsogás az alapítványi iskolában :D
2023. jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!