Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Baj ha nagyon kuka vagyok a...

Baj ha nagyon kuka vagyok a munkahelyen?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 20:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%

Nekem nem baj.


Maximum a főnöködnek az ha olyan munkakörben dolgozol ahová elvárás a kiemelkedő kommunikációs készség.

2023. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%

Ha még csak a betanulás fázisában vagy és kérdéseket tennél fel, akkor nem. (Engem is újra kellett tanítani középkorú létemre, mert otthoni beteget gondoztam hosszú-hosszú éveken át egyedül, így kiestem...)


Mennyi ideje dolgozol az adott munkahelyen? Milyen végzettséggel rendelkezel? Hány éves vagy és milyen nemű?

2023. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
3%
Nem baj, majd kirúgnak aztán ennyi.
2023. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tisztázásképpen: Arra gondolok, hogy nem igen kapcsolódok be a beszélgetésekbe. Ha kérdeznek, akkor persze válaszolok, de én magam szinte sose kezdeményezek beszélgetést, inkább csöndben végzem a munkám.
2023. jan. 2. 20:27
 5/22 anonim ***** válasza:
8%
Attól függ.
2023. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem hinném, hogy ez esetben ez probléma lenne. Maximum egy-két kollégát zavarhat de az meg így járt, nem kötelező megfelelned senkinek. A munka legyen elvégezve és ez a lényeg.
2023. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mi nem tudhatjuk, hogy ez nálatok probléma-e.
2023. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy munka szempontjából nem probléma. Csak pl. ti mit gondolnátok egy ilyen kollégáról?
2023. jan. 2. 20:32
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
Azért nem olyan előnyös az ha nem szólsz semmit. Például ha mindig csak a másik kérdezi meg tőled először hogy mi újság, te pedig sosem kérdezed meg, akkor jogosan tarthatnak barátságtalannak. Neked is néha kezdeményezni kell a smalltalkot.
2023. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
Semmit nem gondolnék róla, max. annyit, hogy ezek szerint mi nem érdekeljük őt (talán túl jónak érzi magát hozzánk), így ő se érdekelne engem.
2023. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!