Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány éves korban szeretnéd...

Hány éves korban szeretnéd nyugdíjazni magad, ha tehetnéd?

Figyelt kérdés

A visszavonulás után hogyan töltenéd a napjaidat a mindennapos munkahelyi mókuskerék helyett?

Ha nem vágysz korábbi visszavonulásra, reménykedsz abban, hogy rendes nyugdíjkorhatár után is még lesz sok aktív, egészséges éved?

Korod/nemed?



2023. jan. 2. 21:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
most
2023. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Most 33N
2023. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Hát ha jól mennek a dolgaim 38 évesen fogom. Ha most nagyon bekressel a gazdaság akkor 40-41.
2023. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Most 37 vagyok, lehetosegem lett volna 48 evesen de elhuztam az orszagbol, inkabb 65 de jobb korulmenyek kozt.
2023. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha lehetne, akkor 55.

Én szüleim 55-50 évesek voltak, mikor az unokák (gyerekeim) megszülettek. Nagyon sokat segített volna, ha nem kellett volna állandóan dolgozniuk. És itt most nem arról van szó, hogy csak beakartam bas*ni oda a gyerekeket, én meg éltem volna világomat, hanem hogy családként tölthessenek időt együtt és részt vegyenek valamilyen szinten a családi életben, mint a régi időkben. Nálunk nem volt ilyen, hogy majd a mama elhozza a gyereket az oviból, mert mindkét szülőm sokáig dolgozott stb. Pedig én még emlékszem, hogy ovi után mindig a mamánál voltam egy órát, aztán jött értem apum a munkából.

Nyilván, ha az én szüleim nem szerették volna ezt, nem kértem volna tőlük ilyet. De mivel ismerem őket, tudom, hogy szívesen vállalták volna az ilyen dolgokat.

Én ha tehetném, 55 körül, mikor még életerőmben vagyok, nem pedig 65-70 évesen mennék nyugdíjba, mikor lehet már féllábbal a sírban leszek, nulla segítséget adva a gyerekeimnek, majdani unokáimnak.

2023. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Soha.
2023. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Ha lenne folyamatos jovedelmem, akkor most 27 evesen.
2023. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Egyebkent egy normalis vilagban 50-55 lenne a jo. Sokan meg se elik a 60 kort
2023. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%
Én nem szeretnék sosem. Mi a fenét csinálnék otthon egész nap kihívások nélkül.
2023. jan. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha rajtam múlt volna, meg sem születtem volna, de nem rajtam múlt!
2023. jan. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!