Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen tanfolyamba érdemes...

Milyen tanfolyamba érdemes kezdeni, ha home officeból szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés

Ami nem olyan nehéz mint egy programozás vagy könyvelés, és nem szeretnék telefonon keresztül "értékesíteni", embereket zaklatni. Valami könnyebb IT-s szakma lehetne a megoldás?

De melyik a könnyebb, webszerkesztés?

Ha valakinek van más ötlete, szívesen fogadom, mert évek óta ez az álmom, hogy itthonról tudjak dolgozni, back officeban. (nem bírom hosszútávon az embereket elviselni mindennaposan, borzasztóan lesokkolják a szervezetem (nyilván ha nincs más lehetőség akkor bejárok, de ha van lehetőség, akkor minek sokkoljam feleslegesen a szervezetem még ezzel is, a munkába is épp elég lefáradni emberek nélkül is)) CSAK TANFOLYAMRA VAGY MUNKÁRA VONATKOZÓ ÖTLETEK ÉRDEKELNEK, az hogy te nem bírsz azzal azonosulni hogy létezik olyan ember aki introvertált és nem szeret/tud sokáig emberek között lenni, erre vonatkozó megjegyzés nem érdekel.



2023. jan. 3. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Angolul tanulj, ha az jól megy, kb bármelyik IT cég fel fog venni téged junior pozira. Ott majd mindent megtanítanak, ha egyik terület nem jön be, akkor meg váltasz másikra.
2023. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtanfolyam.
2023. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

Annak az esélye, hogy munkavállalóként egy ilyen himi-humi tanfolyammal bekerülj egy olyan helyre, ahol azért meg is fizetnek (nem halsz éhen hónap végén) és rád bízzák hogy home office vagy bejárás, nem sok.


Szóval vagy vállalkozó leszel, például nyelvtanár (de azért ehhez nem árt felsőfokú nyelvtudás meg valós idegennyelv ismeret), vagy kénytelen leszel egyetemre menni egy használható végzettség érdekében.


Én tökéletesen értem ezt az introvertált dolgot, de ez a home office a covid alatt volt "divat", most már a munkahelyek 80%-nál ugyanúgy bejárnak mint előtte.

2023. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
3 röviden: tévedsz. Multiknál elég a nyelvtudás és közepesen magas intelligencia + egyre általánosabb a home office.
2023. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

4


Jól van, akkor tévedtem.


Kérdező: akkor nem kell aggódnod, a 4-es állítása szerint mivel mi vagyunk a multik aranybányája, mert mi vagyunk Európa összeszerelő üzeme, csak sétálj be egy multihoz, és mehetsz home office-ba.

2023. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem csak gyári munkás multi van, ssc-kre gondoltam.
2023. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
inkább onnan kellene megközelíteni ,hogy otthonról te mivel is tudsz hozzájárulni a cég sikeréhez, fejlődéséhez? Beszélgetni nem akarsz, értékesíteni nem akarsz, programozás bonyolult, akkor mit akarsz csinálni egész nap? A kifogások gyártásáért nem fog fizetni senki.
2023. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

3. igen, tévedsz :D és! nem érdekel mi "divat" vagy mikor volt "divat", és azt is írtam, hogy nem érdekel a magán vélemény, csakis ötletek érdekelnek mit lehet tanulni amivel otthonról is tudok dolgozni (nem az a lényeg mit fizetnek meg, csakis hogy otthonról végezhető legyen)

úgyhogy még nyugodtan jöhetnek válaszok ha valakinek van ötlet, az eddigieken kívül, minnél több annál jobb :D

2023. jan. 3. 19:51
 9/15 A kérdező kommentje:

7. inkább onnan kéne megközelíteni, hogy vagy a kérdésre válaszolsz, vagy nem válaszolsz semmit.

Nem azt írtam nem akarok call centerezni, hanem hogy nem szívesen csinálnám, ha esetleg valakinek van más ötlete, vagy létezik olyan TANFOLYAM ami elvégzése után itthonról tudok dolgozni, szívesen belevágnék....

azt is írtam, hogy IT-n belül esetleg van e olyan ami kevésbé nehéz mint a programozás (mert a programozást, nem biztos hogy meg tudom tanulni, ugyanis, már jártam olyan tanfolyamra, és baromira nehéz volt nekem sajnos)

(kár hogy az emberek többsége nem értelmezi a feltett kérdést, csak véleményt alkot egy kiragadott részéről, amire azt hiszi hasznos :D )

2023. jan. 3. 20:02
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

8


Ezek után remélem hogy nem találsz semmit, mert egy idióta vagy

2023. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!