Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik nehéz fizikai munkát végeznek ? Hogy bírjátok ? Fáj a hátatok nap végére ? Milyen munkakört láttok el, mennyi ideje dolgoztok ebben ?

Figyelt kérdés

2023. jan. 6. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Asztalos ismerősnek fáj a dereka. Festőnek a lába. 40 felettiek.
2023. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Villanyszerelő is kikészül, fateromon látom, én inkább tanulók, nagyon kiszolgáltatott helyzetben vannak.
2023. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Nehéz volt nekem a malteros láda,

Most egy számmal nagyobb a kőműves lába

😆

2023. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene ennek így lennie. Ezek mind lehetnének kellemes munkák, csak egy kicsit oda kellene figyelni a munkakörülményekre. De azok már úgy be vannak állva, hogy bármi változás felháborodást kelt. Pedig meg lehet azt úgy is csinálni hogy alátámasztások, emelési technikák, felszereltség ha megvan, nem kell feltétlenül megterhelőnek lennie.
2023. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egy másik ország amiről te írsz itthon örömmel szakadnak meg a munkába a munkások.
2023. jan. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kis Peter-IStvan ***** válasza:
100%

En most panaszkodhatnak a muhelyben levo korulmenyekre...de nemteszem.


Kozepes nehezsegu fizikai munkat vegzek.

Kisebb nagyobb csavarok meghuzasa , kiengedese ; hajlongasok , 20 kiloig rutinbol emeles , nagyon sokat nehany kilo a kezemben van , ritkabban 30-40 kg.-ig emelek , afelett van kicsi daru. Tovabba a levegominoseg szar es a hangzavar idonkent elviselhetetlen


Namarmost itt csak a zaj es a levego a fo zavaro tenyezo, azt nehezen is nyelem le, de a tobbi resze az a szakmaval velejaro, meglehet es megkell szokni.


Tehat mi az ami faj...ez az adodo munkatol is fugg es a faradsag szintjetol is, de mivel en fokent allo munkat vegzek, igy a labakkal vannak bizonyos bajok. Volt amikor a talpam , volt amikor a bokam , a terdem , volt amikor a forgom , volt amikor a combom , volt amikor a labikra .Nem elviselhetetlen , de epp eleg ahhoz, hogy delutan mar semmi kedvem se legyen allni es sportolni .


En megjegyzem h. eleg kover vagyok , azert ez is befolyasolja a problemakat, de amikor 8.5-9 orat napi szinten lehuzol allva, egy darab 30 perces szunettel , akkor lehetsz barmilyen Rambo, mert az lefaraszt , olyankor a bicikli sokkal nehezebben megy.


Viszont volt olyan fit kollegam aki eleg jol turte a gyurodest, de ha nem kellett volna aljon akkor amator sportolo valhatott volna belole.-csak azt nem fizeti senki...

2023. jan. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En jol birom, semmi extra. De tobb mint 10eve edzek is
2023. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Deniel01 ***** válasza:
100%
28 vagyok 8 éve építőiparban,térdem hàtam,könyököm,bokàm stb de a jampiskodàs miatt! Én is tipikus példa vagyok nem hallgatunk az idősebbekre mi bírjuk mi megmutatjuk, nem figyelünk hogy emelünk stb
2023. febr. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!