Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a legkevésbé ciki...

Melyik a legkevésbé ciki munkahely? McDonald’s, gyári munka, takarítás, vagy árufeltöltés?

Figyelt kérdés

Milyen irányba menjek el érettségivel? Először itthon csináltam az egyetemet, majd félösztöndíjjal külföldön.

Sajnos mentális betegségek miatt képtelen leszek elvégezni, a család azt mondta nem fizetik tovább úgyhogy “takarodjak” el dolgozni…

(Pedig egy részét én is fizettem magamnak, mert közben vállaltam részmunkaidőben munkát fél évig)

A probléma az hogy nem hiszik el hogy a pánikbetegség meg a depresszió súlyos dolgok és emiatt buktam meg kellett halasztanom, sőt a covid alatt szinte lehetetlen volt online teljesíteni.

Visszaköltöztem vidékre, rászoktam a frontinra, pszichológus nem tudott eddig segíteni.

Mivel a családom is agybeteg, így nem akarom hogy azzal zsaroljanak tovább hogy már fél éve itthon vagyok, mikor ők meg pékségben robotolnak. (Ezt szerettem volna elkerülni hogy nekem is havi 200k-ért kelljen ilyen helyen rabszolgának lennem)

Szóval, aki ilyen helyen dolgozik, melyik a legnehezebb, legcikibb, kezdőnek mit ajánlotok?

Most ott tartok hogy kórházba, pszichiátriára sem tudok befeküdni, mert nincs tb-m…

Az anyám egyébként évek óta azzal szekál, hogy fogadjam el egy gazdag férfi közeledését és nem lesz semmire gondom. De közben azt sem tudja hogy én nem is vonzódom a férfiakhoz, úgyhogy ez kilőve.


2023. jan. 9. 05:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%

Kezdjük ott, hogy egyik sem ciki.


McDonald's: hát jól keresnél, de pánikbetegséggel nem igazán ajánlanám. Egy évet dolgoztam ott, óriási a hajtás, bár én szerettem ott dolgozni, de nem ajánlom.


Gyári munka: gyári munkából millió plusz egy féle van, ha sorra kerülsz, ott általában egy monoton munkád van, ha jó gyárat találsz, soron nagyon sokat tudsz keresni. Kezdőknek azért jó, mert gyorsan betanulható. Nagyon főnökfüggő, hogy mennyire jó.


Takarítás: nincs releváns tapasztalatom


Árufeltöltés: rettenetesen főnökfüggő, hogy hogy érzed magad ott

2023. jan. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
Egyik sem ciki. Én pl a takarókat kifejezetten tisztelem.
2023. jan. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
47%
Egyik sem ciki, fogadd el az első és leggyorsabb lehetőséget! Ha nem tetszik, keresgélni munka mellett is ráérsz. Tanulni meg bármilyen munka mellett van lehetőség.
2023. jan. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%
Itt nem a cikiség a kérdés, hanem, hogy ha egy nyugis egyetemet nem bírsz elvégezni, akkor egy rabszolgameló még inkább tönkre fog tenni.. A takarításon kívül mást nem próbálnék meg. És mindenképpen további segítséget kérni!
2023. jan. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
98%
Egyik sem ciki. A tisztességes munka soha nem szégyen.
2023. jan. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%

Egyik se ciki.

Árufeltöltő vagy szokták polcszervizesnek is nevezni,

kezdő munkának tökéletes.

Aztán fiatal vagy, szerintem,ha van,vagy,ha lesz lehetőséged rá dobbants külföldre.

2023. jan. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
7%

Istenem, ne legyetek már ilyen rohadt életképtelenek...


A mentális betegségek nem arra valók, hogy jól beletörődve az árnyékában élj és pusztulj el. Miért kell egy lusta igénytelen szarnak lenni és mindent feladni emiatt? Ha olyan mentális betegséged lenne, ami miatt indokolt ez a hiszti, már rég nem kellene munkán gondolkodnod, mert gyámság alá lennél helyezve.


Elhiszem, hogy a pánikbetegség és a depresszió súlyos dolgok, de azt is tudom, hogy jól kordában tartható, tüneti szinten kezelhető dolgok. Én is voltam már depressziós, fölösleges etetni arról, hogy nem lehet belőle kimászni és inkább heverni kell, mint egy darab szar.


Menj szépen el kezeltetni magad, szedj béta blokkolókat és takarodj a szakmádba dolgozni. Az ilyen "alja" munkakörökben sokkal nagyobb stressz fog érni, mert mindenki csak biorobotként tekint rád és aláz. Remélem nem gondolod, hogy az egyetlen stresszfaktor csak az lehet, ha gondolkodni kell.

2023. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg nincs tb-d, akkor fizess. Nem azért, hogy legyen ellátásod, hanem mert törvénytelen, amit csinálsz.
2023. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
63%

"Az anyám egyébként évek óta azzal szekál, hogy fogadjam el egy gazdag férfi közeledését és nem lesz semmire gondom."


Az igen, azért az anyai gondoskodás ott van rendesen :D


A mekdánelc és a gyári betanított munka (operátor...) egy halál, az jobb, ha elkerülöd. Az árufeltöltés talán nem annyira vészesen rossz, illetve a takarítás sem, ha bírod a gusztustalan dolgokat meg a hajolgatást.

2023. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%
A mekibe, gyárba nem mennék. Az árufeltöltés takarítás jobb lehet bár még nem próbáltam, csak itthon. Elvileg egyik munka sem "ciki". Csak van ez a felsőbbrendűségi tudat az emberekben hogy ha valaki már pl egy irodában dolgozik az különb a takarítónál. Az a jó hogy hazamész és vége van a munkának. Utána a szabadidődben azt csinálsz amit akarsz
2023. jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!