Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy interjú sikeres volt?

Figyelt kérdés

Két idegen nyelven is beszélgetni kellett a hr-sel, jól ment. Érdeklődött a bérigényemről, illetve a felmondási időről érdeklődött utolsó kérdésként. Ezeken kívül kérdezett arról, hogy miért pályáztam meg a pozíciót, jelenleg mivel foglalkozok. Telefonos előszűrés volt, kemény 7 perc. Volt egy kérdésem, arra is komplexen válaszolt. Azt mondta, ha pozitív elbírálás lesz, akkor keres. Ti ebből mire következtetnétek? Jól sikerült interjú?

Nem érzek semmit, tárgyilagos volt.

jan. 14. 00:20
A kérdező szavazást indított:
Inkább jól sikerült
Inkább rosszul sikerült
11 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jaj, igen, valamint elmondta, hogy pontosan hol is van a cég lokációja.
jan. 14. 00:23
 2/12 A kérdező kommentje:
És azt is megkérdezte, hogy nagyjából mikor tudnék kezdeni.
jan. 14. 00:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én középvezetői pozícióra mentem elbeszélgetésre.

Igazából éreztem hogy meglesz az állás ahogy beszélgettem a hr-es vezetővel.

Mikor végeztünk mondta hogy pusztán formalitásból meghallgat még pár embert, de hétfőn én fogok kezdeni.

Hétfőn kezdtem azóta is ott vagyok.

jan. 14. 00:28
 4/12 A kérdező kommentje:
Telefonon volt nekem, szóval a gesztusaiból nem tudok kiindulni. Szerintem 7 perc baromi kevés, mondjuk hozzáteszem, hogy pályakezdőknek meghirdetett állásról van szó. Szerintem lehet nem sikerült jól ezek alapján.
jan. 14. 00:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában 1 napon belül hívnak ha jó vagy.
jan. 14. 09:04
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ha pozitív értékelést kapok, akkor 2 héten belül keres. Ez csak beetetés lett volna?
jan. 14. 09:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában több időt mondanak. DE azért mert ha valakit holnap felvennének, és nem megy el, vagy más miatt mégsem jön összes - akkor legyen tartalék is.
jan. 14. 09:45
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha jó voltál a 2 idegen nyelvből, akkor sztem sikerült
jan. 14. 10:06
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Én ezeket a telefonos interjúkat semmibe nézem. Jó, ha hívnak, akkor nyilván nem rázom le bunkón, de nem igazán látok bele sokat. Ezeknél még a videóhívásos interjú is sokkal jobb, de a legjobb a személyes. De egyébként minden interjú 5 perc alatt eldől. Ha látom az interjúztatón, hogy flegma, unottfejű, akkor már offos. Meg sokszor csak azért hívják be az embert, hogy a HR-esnek legyen valami dolga. A legpatkányabb dolog talán az, ha csak azért hívnak be, hogy a drága HR-es ne unatkozzon. Elrabolják az ember idejét.
jan. 17. 13:19
 10/12 A kérdező kommentje:
Sikeres volt az interjú, kerestek a továbbiak ügyében!
jan. 17. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2023, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!