Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy interjú sikeres volt?

Figyelt kérdés

Két idegen nyelven is beszélgetni kellett a hr-sel, jól ment. Érdeklődött a bérigényemről, illetve a felmondási időről érdeklődött utolsó kérdésként. Ezeken kívül kérdezett arról, hogy miért pályáztam meg a pozíciót, jelenleg mivel foglalkozok. Telefonos előszűrés volt, kemény 7 perc. Volt egy kérdésem, arra is komplexen válaszolt. Azt mondta, ha pozitív elbírálás lesz, akkor keres. Ti ebből mire következtetnétek? Jól sikerült interjú?

Nem érzek semmit, tárgyilagos volt.



2023. jan. 14. 00:20
A kérdező szavazást indított:
Inkább jól sikerült
Inkább rosszul sikerült
11 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jaj, igen, valamint elmondta, hogy pontosan hol is van a cég lokációja.
2023. jan. 14. 00:23
 2/13 A kérdező kommentje:
És azt is megkérdezte, hogy nagyjából mikor tudnék kezdeni.
2023. jan. 14. 00:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én középvezetői pozícióra mentem elbeszélgetésre.

Igazából éreztem hogy meglesz az állás ahogy beszélgettem a hr-es vezetővel.

Mikor végeztünk mondta hogy pusztán formalitásból meghallgat még pár embert, de hétfőn én fogok kezdeni.

Hétfőn kezdtem azóta is ott vagyok.

2023. jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Telefonon volt nekem, szóval a gesztusaiból nem tudok kiindulni. Szerintem 7 perc baromi kevés, mondjuk hozzáteszem, hogy pályakezdőknek meghirdetett állásról van szó. Szerintem lehet nem sikerült jól ezek alapján.
2023. jan. 14. 00:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában 1 napon belül hívnak ha jó vagy.
2023. jan. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ha pozitív értékelést kapok, akkor 2 héten belül keres. Ez csak beetetés lett volna?
2023. jan. 14. 09:43
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában több időt mondanak. DE azért mert ha valakit holnap felvennének, és nem megy el, vagy más miatt mégsem jön összes - akkor legyen tartalék is.
2023. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha jó voltál a 2 idegen nyelvből, akkor sztem sikerült
2023. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Én ezeket a telefonos interjúkat semmibe nézem. Jó, ha hívnak, akkor nyilván nem rázom le bunkón, de nem igazán látok bele sokat. Ezeknél még a videóhívásos interjú is sokkal jobb, de a legjobb a személyes. De egyébként minden interjú 5 perc alatt eldől. Ha látom az interjúztatón, hogy flegma, unottfejű, akkor már offos. Meg sokszor csak azért hívják be az embert, hogy a HR-esnek legyen valami dolga. A legpatkányabb dolog talán az, ha csak azért hívnak be, hogy a drága HR-es ne unatkozzon. Elrabolják az ember idejét.
2023. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sikeres volt az interjú, kerestek a továbbiak ügyében!
2023. jan. 17. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!