Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Költözzek fel Pestre?

Költözzek fel Pestre?

Figyelt kérdés
Itt vidéken, Mucsaröcsögén, a semmi közepén, a szülőknél, 100km-re Budapesttől gyári szalagmunkán és gyorséttermi vagy szupermarketes képzetlen munkán kívül nincs semmi. Csomó jó munkát találok Budapesten, amire folyton jelentkezek, de mindig visszautasítanak, hogy találtak közelebbi jelentkezőt. Most jelenleg nincs munkám és az össz megtakarított pénzem 600.000 ft. Előző munkahelyem ámbár teljesen home office volt, nagyon nem tetszett a munka, pár hónapot tudtam csak csinálni és muszáj volt eljönnöm az egészségem érdekében, mert semmi monotonitás- és stressztűrésem nincs ami ahhoz a melóhoz kellett. Ezzel a pénzzel viszont nagyon szűkösen tudnék kibérelni 1 hónapra valami szobát, mert kaució és társai iszonyat drágák. Tehát lenne kemény 1-2 hónapom találni egy munkát, még mielőtt kifogyok pénzből teljesen.

2023. jan. 16. 16:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Én is tervezek nekem 800 ezer ftom van jelenleg, és még dolgozom is, így még gyűjtök

De szerintem 300 ból vígan fel lehet költözni


Olcsó szobát keress, elsőnek keress munkát, utazz fel, és ha felvesznek feküdj rá a szobakeresésre! Nagyon hamar fogsz találni.

Sok csoport is van a facen

80 ezer mindennel egyutt plusz 1 havi kaucio

Nagyon sok ilyen van

De meg ha 2 havi is 250 bol kijosz.. elso fizuig meg sporolj hogy azert ne eld fel az egesz tartalekod. Munkabol se a legelsot vallald el hanem ami tenyleg nagyon jol fizet


Bar ha mar fent vagy Pesten onnan konnyu interjukra rohangalni :)

2023. jan. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Költözne a k.rva anyja abba a bánat balkán pusztulatba.


Inkább tanulj meg németül aztán menj ki Ausztriába.

2023. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Itt sincsen ám kolbászból a kerítés!


Van itt lakásod, hol fogsz lakni?

2023. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem is inkább külföld!


Budapesten sincs kolbászból a kerítés...

2023. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Nincs kolbászból, de jobb mint vidéken sokkal!!
2023. jan. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyiból jobb hogy vidéken keresel 150et pesten meg 300at
2023. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Also hangon 300
2023. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Angol perfektül megy, de németül egy szót sem tudok. EK már nincs az EU-ban, Máltára túl nagy a jelentkezés, Ciprusról semmi visszajelzést nem kaptam. Írországból meg még annyit sem mint Ciprusból. Hónapokig kéne tanulni, hogy konyhanyelvet beszélhessek legalább németül... Szüleim pedig már ki akarnak tenni.
2023. jan. 16. 17:10
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
8. Érdemes lenne lenn gyűjteni, majd fél év vagy egy év német tudással menni. Legalább B2 szint. Kinn, az egyik kedves ismerősöm 800at kap mint pincér, heti 5 nap , 8 órában. De oda kell a B2. Sajnos nekem is kelleni fog, én is így vagyok mint te. :) (Pest legszélén lakom, innen közlekedni szar Pesten belül bárhová sajnos..)
2023. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem rossz döntés Pest!

1 voltam :)

2023. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!