Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez normális dolog munkahelyen...

Ez normális dolog munkahelyen a kolléganőm viselkedése?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok, benn dolgozom üzembe.

Tiszta por lettem és fogta kolléganőm hátamnál leporolt, kezemnél is.

nem szóltam neki, de nagyon jól esett , azt mondja tiszta por ruhám hátul is. Úgy meglepődtem, hirtelen köpni nyelni nem tudtam.

Ti hogy viseltétek volna ezt a szituációt?



2023. jan. 16. 17:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kezével porolt le
2023. jan. 16. 17:58
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen normális viselkedés. Nemtudom, téged miért lepett meg ennyire.
2023. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg bárkivel ezt tette volna. Azok, akik szeretik a rendet és tisztaságot, azok akaratlanul is törlik a port. Szóval meglátják, hogy poros a ruhád, akkor ösztönösen odanyúlnak és leseprik megszokás miatt.

Ez nem jelent semmit, csak berögződés, tisztítás.

2023. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ilyen közvetlen mindenkivel, vagy szimpatikus vagy neki.
2023. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Ja, hogy csak privátban akarsz perverzkedni. Az más. :D bánom már, hogy válaszoltam.
2023. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom a gyerekeit is porolgatja
2023. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos anyuka 😃
2023. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond. Nálunk is van, hogy jön az ügyfél, pl papírzsebkendő maradvány az arcán, vagy, valami, amivel, ha látnád a tükörben magad, akkor hülye érzés lenne, hogy emberek között voltál így .. Na én szoktam szólni. Úgy, hogy ne legyen kínos, ha épp fikás az orra. Hálásak érte az emberek és én is az volnék. Nem kell ebbe többet belelátni, mint puszta figyelmesség.
2023. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Szerintem sincs ezzel gond, nagyon sok ember természetesnek veszi, hogy ha lát valakin egy kósza hajszálat, port, bármit, leszedi róla. Én még a gombot is begombolom ha látom, hogy a kollégáim nyakán, hátán ez elmaradt a reggeli siettségben.Ez telejsen normális viselkedés tőle.
2023. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszélő viszonyban vagytok? Mert akkor semmi fura nincs benne. Ha vadidegen, akkor kicsit furcsa tényleg, de biztos jófej.
2023. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!