Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Banki szakmai gyakorlatra...

Banki szakmai gyakorlatra milyen ruhában illik menni az első napon?

Figyelt kérdés

Jövő héten fogom elkezdeni a szakmai gyakorlatomat egy banknál, tájékoztatásként viszont csak "bankszerű öltözködést" írtak bármilyen konkrétum nélkül. Elég tanácstalan vagyok, mert nem akarok sem túl-, sem alulöltözni, jó benyomást szeretnék tenni mindenkire, de az említett kifejezés egyáltalán nem segít. Férfi vagyok egyébként, és az ügyféltérben leszek majd, szóval öltönyre gondoltam, de nem vagyok benne biztos, hogy az a megfelelő viselet.


Előre is köszönöm a válaszaitokat!



#gyakornok #szakmai gyakorlat #alkalmazott #Bankszerű öltözködés
2023. jan. 16. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Menj el egy bankba, és nézd meg az ügyféltérben milyen ruhát viselnek.
2023. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Bermuda nadrág, Hawaii ing.
2023. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha ennyire bizonytalan vagy, akkor nyugodtan kérdezz rá a banknál konkrétan, hogy mire gondoltak.

Nekem lányként fekete (max. sötétkék)-fehér volt a dress code, de szoknya nem kellett. Szerintem sötét elegánsabb nadrág, és egy hozzá színben passzoló ing teljesen jó. Az öltönyt túlzásnak tartom.

2023. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Ferfikent szovetnadrag, sotet cipo, hosszuujju ing es adott esetben nyakkendo is szukseges lehet. Farmer, polo, edzo- vagy turacipo nem elfogadhato viselet!
2023. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Hát azért ezt nem olyan nehéz kitalálni, pláne férfiként-bármelyik bankban fekete vagy szürke öltönynadrág, fehér ing, és nyakkendő a viselet. A nyakkendő gyakran egységes logós
2023. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Szövetnadrág, ing. A bankszerű teljesen mást jelent, mint 10-20 évvel ezelőtt. Már egyáltalán nem járkálunk kiskosztümben meg öltönyben, kivéve a legmagasabb vezetőket.


Egy banki dolgozó

2023. jan. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Egyszínű ing, többi ne legyen rikító és meg is vagy de biztos ha rákérdezel.
2023. jan. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem orulsz neki,h jobb munkad van egy eladonal es nem anarod az oltozeteddel ezt jslezni,akkor nem vagy oda valo.
2023. jan. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Én 3 éve mikor gyakorlaton voltam világos hosszú ujjú ingben voltam és fekete szövetnadrágban az első napon. Aztán mivel a háttérben dolgoztam mondták, hogy nyugodtan jöhetek lazábban a továbbiakban.
2023. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Kerdezd meg hogy van - dress code
2023. jan. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!