Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit illik egy férfinak ajándék...

Mit illik egy férfinak ajándékba adni amiért segítőkész velem?

Figyelt kérdés

Egy fémipari cégnél dolgozom, irodán. Elég sokat járok le a műhelybe "maszekolni", ott van egy fickó aki rendszeresen segít nekem. Nem vagyunk barátok vagy ilyesmi, munkakapcsolat van közöttünk és ennyi. Az elmúlt időszakban tényleg sokszor fordultam hozzá és ezt szeretném neki valahogy meghálálni, de fogalmam sincs, hogy mit illik ilyenkor adni.

Pián gondolkodtam, de az már annyira közhelyes és nem is tűnik nagy ivónak. Én még nagy étcsoki imádó vagyok, esetleg kap tőlem valami spéci csokit vagy ilyesmi, de ez nem túl lányos? Mármint én mindig örülök, ha csokit kapok ajándékba, bárkitől, de ez fordítva is működik?

Esetleg ha van használható ötlete valakinek azt örömmel fogadom.



2023. jan. 20. 19:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%

piros rózsát és bonbont, egy puszika kiséretében

2023. jan. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A maszekolni mit jelent? Saját magadnak vagy eladásra csináltatsz vele dolgot a cég pénzén?

Ez necces azért.

Szerintem kérdezd meg őt, hogy tudnád viszonozni mert ha gyakran csináltatod vele akkor ez már több százezres vagy még nagyobb tétel lehet. Egy 4 ezer forintos pia vagy egy 1500 forintos bonbon kissé nevetséges lenne.

Persze ha rájönnek hogy ilyesmit csináltok mindketten repülhettek.

2023. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy cumizsst
2023. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
2g zöcsi
2023. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!