Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem beszélgetnek férfiak...

Miért nem beszélgetnek férfiak általában nőkkel munkahelyen?

Figyelt kérdés

Mindig ezt tapasztalom, hogy köszön egy férfi nekem és mosolyog és én kérdezem meg hogy mizu, visszafele nem igen kérdi meg, néha néz de nem szólal meg, másik férfi meg olyan hevesen köszön és akarna mondani valamit, de aztán mégsem kezd bele a mondani valójába ezt észrevettem.

Ha meg lány kérdezi akkor megnyílik de csak addig. Másik nap köszön és mosolyog, de nem kezdeményez.

Néha jó lenne egyes emberrel komoly dolgokról beszélgetni.

kedvencem az hogy épp eszek akkor néz de nem kiván jo étvágyatot csak néz.

Ezek milyen testbeszéd a férfiaknál,nem értem emberek vagyunk.


2023. jan. 23. 20:53
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
40%
Az a bajod hogy nem csapják neked a szelet egy munkahelyen, ahova dolgozni jársz be?
2023. jan. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom főleg reggel nem nagyon van kedvük dumálgatni stb.
2023. jan. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak unalmas vagy.
2023. jan. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt egyszer ebből probléma...


össze is jöttek , de szétmentek....és utána hónapokig bazira kínos volt...nagyon meg volt fagyva a levegő.


Amúgy kollégával necces, van akiről évekig azt hittem, hogy megbízható, aztán a nagy szart...sunyi kis pics**a volt.

2023. jan. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
88%
Merd dolgozni járok oda, nem dumcsizni
2023. jan. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nemtől függ, hanem személyiségtől és egyéni hozzáállástól. Nekem pl. vannak olyan férfikollégáim, akikkel nagyon jól el tudok beszélgetni. Mások meg nem beszélgetnek velem - van, aki azért, mert úgy van vele, hogy nem akar barátkozni, hanem dolgozni akar; megint másik csak akkor szól nőhöz munkatémákat kivéve, ha bejön neki / be akar kerülni a bugyiba; megint más csak simán magának való és antiszociális.
2023. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Annyira örülök, hogy a környezetem nem ilyen pasik vs csajok tinifilm szintjén van, hanem simán beszél bárki bárkivel.
2023. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
79%

37

És még össze is fekszetek fűvel-fával-kutyával-munkatárssal-főnökkel nyugat trendi módra "felnőttként":DDD

2023. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki akar barátkozni a munkahelyen. Nekem pl nagy álmom, hogy nyerjek a lottón. Nem a pénz miatt, hanem az anyagi függetlenség elérése érdekében. Első dolgom lenne felmondani. Soha többé nem dolgoznék másnak. Csak magamnak.
2023. júl. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!