Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet úgy élni, hogy valakinek...

Lehet úgy élni, hogy valakinek mindig más munkahelye van? Mondjuk évente 2-4.

Figyelt kérdés
Tehát 3 hónapig vagy fél évig vagy valami ilyesmi kevés ideig dolgozik valahol, majd vált másra. Lehet így élni? Nem okoz gondot, nem lesz hátrányban miatta? Ha igen akkor milyen baj érheti? Ja és itt nem komoly munkákról van szó inkább betanított munkákról.
2023. febr. 6. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Jól megvagyok
2023. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
78%

Sok mindentől függ. Pl. Lehetne benne előrelépni? Mert akkor ettől az esélytől például biztosan elvágja magát.

Egyébként valami hátrányuk biztosan van. Ha munkáltató lennél, te mekkora örömmel vennél fel valaki olyat, és tanítanád be, hogy tudod csak pár hónapig fog neked dolgozni? Ha meg nem szólsz előre, akkor úgy gondolom nem fair, vele szúrsz ki.

Ha arra gondolsz, és ez az igazi cél, hogy változatos munkát találj magadnak, akkor keress olyan helyet, amik projekt jellegűen dolgoznak, az önmagában is változatos.

Ha fiatal vagy, és a tapasztalat szerzés a cél, akkor diákként, az is remekül működik mert az pl. megint egy teljesen másik kategória.

2023. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan lehet ismerek ilyen embereket.

Nekem nem menne de mindenki másképpen áll a dologhoz.

2023. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hamarosan megszűnik a munkahelyem, nem vagyok ott még 1 éve sem, így más után kell nézzek. Ami jön, azt kell elvállaljam, amint lesz jobb megyek tovább. Nem kell megragadni egy szar helyen.
2023. febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Ma már az ilyen jellegű vándorlás nem gond.
2023. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt nekem is ilyen időszakom átmenetileg, nem tragédia, nem kell beleragadni, továbbléptem, amikor jobb lehetőségem adódott.
2023. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%

Ilyet a lusta emberek csinálnak, mikor el kéne kezdeni bizonyítani vagy mire rájönnek, hogy egy kóklert vettek fel, továbbáll. Én nőként pl. biztosan nem jönnék össze ilyen férfival, akiben nulla a kitartás és ugrál összevissza, de vannak, akik így élnek.


Én az előző munkahelyemen 3 évet voltam, a mostanin eddig fél éve vagyok és nem tervezek váltani, jó a fizu, jók a körülmények, akkor minek.

2023. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez mindig magasabb fizetéssel, akkor a legjobb dolog.
2023. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mármint milyen hátrányra gondolsz?

Vannak emberek akik beleőrülnek abba ha évtizedeken keresztül egy helyen kell dolgozniuk, az ilyeneknek meg jó a vándorlás.

2023. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
#9 azért az évtizedek és a pár hónap között van némi átmenet. Aki 1-2 évig se tud megmaradni soha egy munkahelyen, azzal valami komoly gond van mentálisan. Én egy ilyen ugribugri embert ismerek és egy igazi megbízhatatlan munkakerülő link alak, nem véletlen az összefüggés. De nyugodtan le lehet pontozni, attól még igazam van🤣
2023. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!