Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 13-15 fokban irodai szellemi...

13-15 fokban irodai szellemi munka, ülve végzett -milyen hatással van az ember szervezetére?

Figyelt kérdés

Néhányszor mostanában kénytelen voltam megtapasztalni. Fura, mert közben azt érzem, hogy kibírom..hideg van- tehát olyan mintha a jelen kellemetlenségét kellene "csak" elviselni. Meleg ruhával valamelyest jobb, de a végtagok persze kihűlnek. Kéz, láb orr jéghideg..

Mindegyik alkalommal utána éreztem, egész nap, azt hogy át vagyok fagyva, ezen a meleg tea, leves sem segít.

Egyszóval, úgy érzem ez nem nyafogás, hanem nem jó..


Ha más is van itt, aki dolgozott így, érdekelne a ti tapasztalatotok. Vagy ha valaki ért hozzá, egészségügyi ismeretek alapján az ő véleményük is érdekelne, a hidegben ülő munkavégzés hatása. Lazán kezelni.. vagy inkább ha lehet elkerülni?



2023. febr. 7. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Erre én is kíváncsi vagyok, mert fűtetlen irodában dolgozom napi 6 órát. Ennél hidegebb körülmények között is, tegnap például 8 fok volt! Munkáltató már mindenen spórol, csoda, hogy eddig nem betegedtem meg.
2023. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon durva! Hogy érzed magad? Én ott még azt hiszem, hogy bírom.. de utána minden porcikámon érzem hogy át vagyok fagyva. 8 fok az nagyon durva :(
2023. febr. 7. 17:18
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Kilépni ! Tüdő vesegyulladás szövődmények halál , ez nem tréfa ! 18cfok minimum kell .
2023. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Én mindennap vinnék be pálinkát és közölném a főnökkel, hogy ha nincs tisztességes fűtés, majd lesz belső fűtés.
2023. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem kicsit: nagyon is!
2023. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Egészséges embernek semmi baja nem lesz, ha 13-15 fokban dolgozik. Nekem sem okoz problémát.
2023. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Ki hogy éli meg, ugye... 100%ig átérzem ha valakinek ez kellemetlen, és alapjaiban méltatlannak is tartom, hogy pont a fűtésen megy a spórolás, de bajod nem lesz tőle. Hosszútávon biztosan nem, de még rövidtávú sem nagyon.

Öltözz melegen, ne ülj hideg székekre, és megleszel.

2023. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Nekem ez még belélegezni is hideg, akárhogyan vagyok felöltözve hozzá.
2023. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Ülésfűtést, elektromos takarót vagy lábzsákot nem lehet bevinni? Némelyik USB ről is működik.
2023. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
#9 De lehet, ha viszek mellé saját akkut is, nehogy a hó végén egy ezressel nagyobb legyen a villanyszámlája. Első voltam.
2023. febr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!