Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Idegesít, ha egy olyan kollégá...

Idegesít, ha egy olyan kollégád akarja megmondani, hogyan dolgozz, aki nem a feljebbvalód?

Figyelt kérdés

2023. febr. 9. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor kell kiállnod magadért, mert az ilyen retek rád fog szállni és csicskáztatni fog, míg ott dolgozol.
2023. febr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Azért érdemes mérlegelni, hogy amit mond, az mennyire valid. Simán lehet, hogy van értelme.
2023. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem feltétlenül. Amennyiben ténylegesen hasznos tanácsokat ad normális stílusban, annak kifejezetten örülök, elvégre közös célunk hogy minél könnyebb és effektívebb legyen a munkavégzés. De hogyha csak okoskodik, hülyeségeket pofázik, és nem hagy dolgozni mert állandóan belenyulkál, az végtelenül idegesít.
2023. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Helyzetfüggő. Ha ő tudja, hogy mit kell csinálni, ő tapasztaltabb, én meg nem, akkor örülök, hiszen ez segítség.

Ha csak okoskodik valaki, amikor semmi szükség nincs rá, az nyilván idegesít.

2023. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
El tudod dönteni, hogy valós tanácsadás az indok, vagy rad szállt. Mindenesetre rendezheted a sorokat, ha megmondod neki, hogy nem jön be a stílus, akár jogos - akár nem a konkrét ok.
2023. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szoktam idegesíteni magam ilyen emberek próbálkozásain, - szélsőséges esetben "odaállítom a tükör elé és bemutatom magának"! :D
2023. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Olyan szinten nem szoktam az ilyen stílusú emberek próbálkozásaival törődni, hogy mellettem akár be is rekedhet az illető! :))
2023. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Igen, főleg ha olyan posztban van mint én (műszakvezető).

Kölföldön dolgozok és 2 éve lettem az 27 évesen, sérelmezte hogy nem ő kapta meg bennszülöttként a pozíciót.

Volt hogy viccesen megfenyegetett :) Erre fél évre rá elintézte hogy ő is az legyen egy másik műszakban (ő 50+ és helyi). Érted hirtelen rá jött hogy kell neki a pozi mikor már 40 éve ott dolgozik :) Teljesen falsch az ember minden apró dolgot megkritizál ha nem úgy dolgozol ahogy ő azt elképzeli.

2023. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy az illető csak osztja az észt / okoskodik, vagy tényleg értelmes a kritikája, ill. ami még fontos, hogy akkor sztem tök jogos a panaszkodás, ha én vmit annyira elrontottam, hogy az az ő munkamennyiségére / munkaidejére rossz hatással van.
2023. febr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A stílus a nem mindegy!

Értelemszerű, hogy egy átlagos adottságú ember másként viselkedik egy szőrszálhasogató okoskodás esetén, mint ha egy tapintatosan építő kritikával próbálják jobb belátásra bírni, hatékonyabbá tenni a munkáját.

2023. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!