Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyenre mondják, hogy antiszoc...

Ilyenre mondják, hogy antiszociális?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam, reggel bejön, csinálja a munkáját, egész nap senkihez sem szól,csak a munkával kapcsolatos dolgokat beszéli meg.én beszélgetnék vele, de látni rajta, hogy semmi nem érdekli a munkán kívűl. szinte azt sem tudjuk kicsoda, micsoda, hogy él, van e nője, soha nem sztorizik. azt sem tudjuk mit csinál munka után, szabadidejében, hétvégén, hová szokott eljárogatni.a munkáját elvégzi rendesen, abban nincs hiba,csak nem értjük, mi ez a viselkedés, hogy senkivel nem barátkozik.

2023. febr. 12. 09:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha rákérdezel, hogy mit csinált hétvégén, akkor mit mond? Nem válaszol?

Amúgy én is ilyen vagyok. Nem szeretek magamról fecsegni. Főleg munkahelyen nem, ahol amúgy is ezer dolga van az embernek. Olyanokkal szemben, akiket csak látásból ismerek, vagy nem olyan rég óta, főleg nem tudok megnyílni. Ha faggatnak röviden válaszolok, de ennyi.

2023. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!