Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire elfogadható az...

Mennyire elfogadható az irodai rágcsálás, ropogtatás?

Figyelt kérdés

Akik irodában dolgoznak, szoktak-e kekszet, chipset, almát, répát rágcsálni, illetve mi az, amit másoktól tolerálsz, és amit nem?


Persze nem azzal van a baj, ha megeszik valaki napközben pár kekszet vagy akármit, de pl. van olyan kollégám, aki 6 órában dolgozik, és ebből kb. 4 órát rágcsálással tölt. Nem túlzok. Nem szólok, elviselem, de belül kissé fortyogok, és azért az irodai répaevést már tényleg túlzásnak tartom :)

Tudom, vannak ennél sokkal nagyobb gondok az életben.


Mizofóniás vagyok?



2023. febr. 15. 01:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Én megőrülnék ettől, nagyon zavar mindenféle zaj és tartok tőle, hogy ez már mizofónia.
2023. febr. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Elfogadható, ha répát rágcsál.
2023. febr. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Fülest feldobnám és szarnék rá.
2023. febr. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
A répanem zavarna. Ha chipser enne, és a retkes ujjaival összefogdosna mindent az zavaróbb lenne.
2023. febr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Eléggé idegesítene a folyamatos rágás.

A füles persze megoldhatja ideig-óráig, de ha koncentrációt igénylő munkát kell végeznem ami esetleg még határidős is, azt csakis teljes csendben tudom.

2023. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Én szavaztatnék róla többi kollégával többség dönt. Ha van egyezés kussolna egész nap.
2023. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Igazatok van, a füles is megoldás egy ideig (használom), csak hát munkaügyben is kommunikálunk egymással a kollégákkal, és a füles használatával olyan, mintha nem akarnék részt venni a kommunikációban, mintha kizárnám őket. :)


Írtam a kérdés alatt, hogy talán velem van a baj. De pl. nemrég néhány barátom eljött hozzám, ettünk-ittunk. Igen, hangosan is rágcsáltunk. :) De abban a szituban ez rendben volt, egyáltalán nem zavart.

Munka közben, ha órákig tart, az sok, de tűrök. Biztos nekem is van idegesítő szokásom.


A 6. Válaszoló válasza is hasznos. :)

Köszönöm.

2023. febr. 15. 17:18
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Zavaró lenne, és zavaró volt is. Kolléganőm folyamatosan almát evett, napi többet. Akkorákat roppant a foga alatt a kiharapott falat, mintha a hód rágná el a nagy fát. Akkor szóltak neki mások, először viccesen, utána komolyan, majd felszeletelve hozta az almát.
2023. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves 8. Válaszoló! Köszönöm a válaszod.

Azt képzeld el, hogy nálunk az almaevéssel még nincs vége a sztorinak, utána letol egy zacskó ropit.

Férfi az illető... Épp ma mondta, hogy fogyókúrába kezd, mert látja magán, hogy hízott. Háááát, kíváncsi vagyok, mit hoz a jövő.

2023. febr. 15. 19:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Bízzunk benne, hogy változik :)
2023. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!