Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyem elvinne nyaralni...

A munkahelyem elvinne nyaralni de én nem akarom?

Figyelt kérdés

Ez egy nagy nemzetközi cég. Az évértékelőn bekerültem a legjobb 10-be. Tehát hamarosan a vezetőség a főnökkel elvisz minket egy 10 napos egzotikus nyaralásra valahová a trópusokra.

Ahová egyáltalán nincs kedvem menni.

3 éve vagyok a cégnél, egy célom volt eddig mégpedig, hogy felmondjak.

De aztán emeletek a fizetésen szóval igy már tűrhetőbb a helyzet.

Viszont a muna elég stressz. A másik probléma hogy egy kis faluban lakom innem ingázok egy kis városkába, ahol nincs igazán jelentős élet. Átkéretrhetném magam egy másik nagyobb városba de akkor már nem jönnék ki anyagilag.

Kevés barátom van nehéz így a világ végéről a világ végre ingázva valamerre haladni. Eléggé a depresszió felé halad az életem.


A lényeg pedig, hogy idén már tényleg terveztem felmondani. Viszont bekavart ez az ingyen nyaralás. Hülye lennék ha lemondanám, holott egyik kollégát sem ismerem személyesen aki jön. Ha elmegyek akkor biztosan nem lesz képem felmodani idén, akkor marad a szenvedés. Viszont ha lemondom az utat életem végéig bánni fogom.



2023. febr. 19. 10:06
A kérdező szavazást indított:
Elmennél
Nem mennél
36 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
98%
Elmennék és utána simán lenne pofám felmondani. A nyaralást a múlt sikereimért kapom, nem a jövőbeliekért.
2023. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
96%
Tehát igazából el akarsz menni
2023. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
78%
Bakker, micsoda óvodás szintű nyavalygás...
2023. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
97%

Először is tanulj meg kérdést kiírni. Erre így az a válasz, hogy "Nem akarod." Talán logikusabb lenne úgy, hogy "Mit tegyek, ha a munkahelyem elvinne nyaralni, de én nem akarom?"


Másodszor: Ha elmész nyaralni, és utána felmondasz, mit számít az neked, hogy a főnököd mit gondol? Tud neked ártani valamiképp? Szerinted őt furdallná a lelkiismeret, ha kirúgna téged?

2023. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
88%
És ilyenek vannak a top 10-ben?! :D
2023. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
84%
Örökre bánni nem kell, ha lemondod. A fene megette, ha annyi pénzt nem tudsz félretenni, hogy valamikor eljussál oda, saját erődből, ez ma már nem megugorhatatlan.
2023. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
9%

Ha elmész meghívottan nyaralni, majd felmondasz, kifizeted te azt a nyaralást, ha nem is akarod:DDDD


Ha későn szólsz, akkor is kifizeteheted, mert hát ugye ezeket foglalni-fizetni kell előre.


Soraidat látva pont azon társaságba való vagy és lehet egy olyan élményed lesz, mint a "Menü" című filmben, mert megérdemlitek:DDD

2023. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
87%

Se mi se egy munkahely nem jótékonysági szervezet.


Menj el nyaralni és ha van jobb munkalehetoseg felmondasz.


A munkáltatók ugyanúgy pofátlanul kihasznaljak a munkaerot. Ha ők nem érzik szrul magukat, akkor te se érezz így fordítva.

2023. febr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
97%
7: Én még ilyenről nem hallottam, hogy a dolgozónak ki kell fizetnie az ingyen céges nyaralást, ha utána felmond. Ha van is ilyen, akkor azt a szerződésbe bele kell foglalni.
2023. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%

9

Lehet nem így fogalmazzák meg majd, de ezt a végkielégítést elbuktad ezért és ezért vagy mivel felmondasz, ezzel anyagi kárt okozol a cégnek-ezt könnyen kreálják és 3 havi bérrel tartozol:DDD

2023. febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!