Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes ott hagynom ezt a...

Érdemes ott hagynom ezt a munkahelyet?

Figyelt kérdés
Nem rég végeztem az egyetemmel,és épp a próbaidőm 4. hetét töltöm el itt. Viszont még mindig teljes mértékben idegen, és ismeretlen minden. Egyszerűen kevésnek érzem magam ehhez a munkához. Pedig nem tartom magam reménytelen esetnek, elég szép teljesítménnyel végeztem a mérnöki szakon. Lehet többek között az is a probléma, hogy szinte semmilyen mentorálást nem kapok. Ez alatt az idő alatt érdemleges feladatot nem kaptam mivel nem ismerem a folyamatokat, de be sem mutatják azokat, sőt pontosan a rám bízott részleg sem ismert még. Ilyenkor ez még normális, vagy érdemes inkább váltani?

2023. febr. 20. 19:51
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Pár hét nagyon kevés, a legtöbb munkahelyen be kell tanulj, hogy működik a cég stb.. szerintem próbaidő alatt szándékosan nem is nagyon erőltetnek komolyabb dolgokat.
2023. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz. Kérj feladatot. Kaptál munkaköri leírást? Kellene hogy legyen.
2023. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
4 hét az semmi, 4 hónap után térj vissza a kérdésre.
2023. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd ott nyugodtan, majd valaki élelmesebb, akinek nagyon az önbizalma elviszi előled.
2023. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
És te ezekről szóltál valakinek? Van egy felettesed, munkatársaid. Az elején neked figyelni kéne, kérdezni, jegyzetelni, kisebb feladatokat kérni. Mondd, hogy szeretnél tanulni fejlődni. És legyen kicsit több önbizalmad.
2023. febr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!