Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik életmódot a jobb? Miért?

Melyik életmódot a jobb? Miért?

Figyelt kérdés

Ha valaki 6-től 2-ig dolgozik, vagyis nagyon korán már 4-5 körül felkel, de cserébe viszonylag korán hazaér.


Vagy ha 7-8-ra jár dolgozni, és kell mondjuk 6-kor, ami nincs már korán, de emellett kora este, este ér csak haza.



2023. febr. 26. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Az első.
2023. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
egyik se
2023. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Én 8 - ra járok és tíz percre van a munkahelyem, de ez is nagyon korai nekem. Pedig elég fél 8kor kelnem.


Van egy csomó kollégám akik 7-től 3-ig járnak, ráadásul egy órát utaznak mire beernek, de ők korán kelok.


Pedig én se vagyok már ifjonc, felnőtt gyerekem van, de ha lehetne, én inkább 9-től 17-ig járnék szívem szerint.

2023. febr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első. A koránkelés megszokható, és több marad a napodból, míg a másik az az időintervallum amiben a legtöbb ember dolgozik, tehát reggel és délután is garantált az embertömeg.


Nekem az abszolút kedvenc munkaidőm a hajnali 3 és dél között.

2023. febr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az utóbbit csinálom, mert képtelen vagyok minden nap korán kelni, de szerintem az első jobb. Egy csomó hely van, ami max. délután 6kor bezár (egyes okmányirodák, posták, kisebb boltok, stb.), ezekbe az ember értelemszerűen nem nagyon tud eljutni, ha estig dolgozik.
2023. febr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is értem, hogy aki 8-ra jár, az , hogy intézi a dolgait? Vagy napközben kimegy, és később ledolgozza? Szerintem is inkább a 6-tól 14-ig, de én pl több műszakban dolgoztam mindig, és a délutános 14-22-igel se volt bajom, igaz olyankor a délelőtt hamar elmegy, viszont most, hogy jogsit csinálom, kimondottan jól jön,mert sokan nem érnek rá délelőtt, így olyankor több a szabad időpont.
2023. febr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: Én 9-6-ig dolgoztam. Volt 8-8:30-ig időm elintézni a dolgokat. Ha ebben az időben nem tudtam akkor soha nem intéztem semmit. Mivel telefonos operátor voltam még telefonosan sem tudtam intézni őket. Ez van...
2023. febr. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő, hogy kinek mi a jobb.

Nekem az első munka tetszene, vagyis a korai kezdés.

2023. febr. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4%
Egyik se.
2023. febr. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!