Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szociális intézményben takarít...

Szociális intézményben takarítás 154 ezerért, vagy kemény gyári munka 250-ért?

Figyelt kérdés

Én is tudom hogy mindkettő borzalmas ajánlat, de fél éve nem dolgoztam, és ezek jönnek szóba jelenleg. Szociális fóbiával, pánikrohamokkal nem igazán tudok válogatni, hiszen bármilyen ügyfelekkel, vevőkkel, szóval emberekkel kommunikálós munkakör kiesik.

A takarítás: hétköznap 7-15 óráig van a munkaidő, 2 munkatársam van csak, bármikor pihenhetek, akkor eszem iszom wczek amikor szeretnék, csak a napi munkafeladatok legyenek meg.

A gyár: szintén hétköznap kell dolgozni, de 3 műszakos munkarendben. Munkatársak: több száz ember, a közvetlen kollégák akikhez be kellene illeszkedni ők 16-an vannak. Evés, pisilés, csak a 3 szünetben lehetséges, két 5 perces, és egy 20 perces, azonkívül álló robotmunka sajnos. A gyártási folyamat miatt a hőmérséklet a csarnokban 40-50 fok, attól függően hogy kint milyen meleg van éppen.


2023. febr. 28. 15:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Inkább takarítanék és kiegészítésnek férfiakat szórakoztatnék. 150 ezerből éhenhalni tudsz csak, a 3 műszak viszont annyira gyilkos, hogy nem éri meg a plusz pártízezer forintot.
2023. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld ki a takarítást és meglátod, hogy fog menni. Ott lehet, hogy még az étkezésed is meg lehet oldani.
2023. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Takarítás, mellette vállalhatsz plusz munkát, ha bírod.
2023. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Én inkább a takarítást választanám. Esetleg mellette próbálnék még valamit ügyeskedni, amivel egy kis plusz bevételhez lehet jutni. A 3 műszakos gyári melót semmi pénzért nem csinálnám, főleg nem ilyen kevésért. Nagyságrendekkel sz*rabb meló, mint a takarítás, ehhez képest viszont nem fizet jól.
2023. febr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Lilluci27 ***** válasza:
25%
én inkább a gyárat választanám.
2023. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Neked a takarítás jobb lenne. Ha jól megy és tetszik, plusz keresetként mehetsz pénzesebb családokhoz. Az egész jól is fizet.
2023. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló a helyzetem közmunka vagy 3 műszak minden szombattal. Inkább a takarítást válaszd.
2023. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Én tudom milyen a gyári robotolás, kegyetlen. A három műszakot sokáig nem fogod bírni
2023. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Inkább a takarítás, bár nem tudjuk, hogy milyen az anyagi helyzeted. Ha abból a 150-ből kijössz, akkor válaszd a takarítást. A másik tényleg borzalmasan hangzik.
2023. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A takarítást választanám ideiglenesen, de folyamatosan keresnék jobbat, ez a fizetés egy vicc 2023-ban.

A gyári munka is kibírható egyébként, hozzá lehet szokni a terheléshez, műszakoláshoz is, de az a 40-50 fok nagyon szemet szúrt. Ott az az igazán nehezen elviselhető része, és annak már nem tenném ki magam 250-ért.

2023. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!