Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » MPL csomagkézbesítő munka...

MPL csomagkézbesítő munka vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok érdekelne leginkább olyanok véleménye erről a munkáról akik ezt csinálják vagy csinálták az utóbbi években. A fizetést azt tudom hogy gyenge, de milyen ezt a munkát végezni egy vidéki városban vagy egy faluban(ha oda vagy osztva)? Eddig jót nem sokat nem olvastam róla, viszont már hallottam olyat is hogy van aki szereti csinálni. Annyi előnyöm van egyébként hogy adómentes vagyok.

2023. márc. 3. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen ez a munkakör, de az elmúlt 3 évben kétszer rendeltem úgyhogy az MPL autó hozta ki. Mind a kétszer az történt hogy fel sem hívnak hogy jönnek, sms-t sem, de még emailt sem kapok hogy melyik nap várható a kiszállítás.

Egyszer csak megjelenik dudálva, még meg sem állt a kocsival, ki is mentem rögtön, egy 50-es nő volt, 500Ft borravalót is adtam, de se nem köszönt, se nem köszönte meg a borravalót, szimplán a kezembe nyomta a csomagot és "itt kell aláírni" és már ment is.


Második eset ugyanez, de akkor az 500Ft-os borravalót megköszönte, akkor egy 40-es férfi volt.


A lényeg hogy biztos kapkodni kell, de ez minden futár/kiszállítónál ilyen. Lehet vidéken egy ilyen MPL azért "lazább", én Pest megyében lakok, itt általánosságban tudom elmondani, hogy zéró munkamorállal rendelkeznek az emberek. Sok esetben még a szakmájukban is trehány hozzáállással.

2023. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!