Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az alábbit az önéletrajzban...

Az alábbit az önéletrajzban megadjam?

Figyelt kérdés

Az önéletrajzban irodai munkára való jelentkezéskor minden munkahelyet, vagy csak az ahhoz tartozó vagy hasonló munkákat kell megjelölnöm?

/

Az önéletrajzban a szakmai tapasztalatnál egy adott szakmához tartozó munkahelyeket kell megadni, vagy az összes munkát?



2023. márc. 3. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég a szakmába vágót és azon belül az alapján válaszd szét, hogy mit csináltál. Ha egy cégnél két hasonló pozícióban is voltál eldöntheted egybe vagy külön írod. Egy oldalba férjen bele. Ha üres, az nem néz ki jól. Tehát mikor még gyakornoknak jelentkeztem akkor külön írtam, de később nem fogom, mert nem férne bele.
2023. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha a 4 munkahely közül csak 1 volt ami a szakmába illik valamennyire, akkor csak azt az egyet írjam bele? A többit hogyan tüntessem fel?


Vagy ha mondjuk olyan helyre küldöm be, ahol nincs a szakmába illő tapasztalatom, akkor semmit ne írjak bele?

2023. márc. 5. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan helyre mész, amihez nem kell szaktudás pl diákmunkás vendéglátós, akkor beírhatod a többit, hogy lássák, te már dolgoztál.


De ha igényel szaktudást, akkor mikor azt tanultad, amellett csináltál bármit, azt írd bele. (korrepetálás, kutatócsoport, szakkoli stb)

2023. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy amikor a szakmát tanultam, nem csináltam mellette semmit, így ahova leginkább jelentkeznék, nincs semmi tapasztalatom.
2023. márc. 5. 19:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Gimnáziumi végzettségű embert keresnek marketing munkakörre, de nekem van egy pénzügyi-számviteli ügyintéző 0 tapasztalattal, akkor mit írjak bele?
2023. márc. 5. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!