Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miről szól ez a "chat operátor...

Miről szól ez a "chat operátor" munka? (link a leírásban)

Figyelt kérdés

[link]


Észrevettem, hogy min. 18 évesnek kell lenni a jelentkezéshez, ill. szerepel ott az a mondat is, hogy "Elfogadom, hogy felnőtt tartalommal dolgozom.." Valami hasonló mondatot olvastam.



Tehát mi lenne ez? Szexchat?



2023. márc. 6. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki.
2023. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szexchat. Társkeresó oldalon kell válaszolgatni az üzenetekre. Elég sokan csinálják, így kevés üzenet jut egy emberre, kivéve ha 0-24ben ezt csinálod. Üzenetenként nagyon keveset fizet. Megélni nem lehet belőle.
2023. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pedig hogy ígérgetik a sok pénzt, heti fizetést. XD
2023. márc. 6. 11:02
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Rokonom nemrég kezdett neki ennek (nekem nem lenne hozzá gyomrom), és az említett mentorral megbeszélték miket kell csinálni. Tulajdonképpen van egy kamu profil, és mintha társkeresőznél az adott profillal. Magyarán elkezdesz beszélgetni, flörtölgetni a másikkal, esetleg lehet szex chat is, neked az a dolgod hogy mindenbe belemenj, és kielégítsd, szórakoztasd azt az embert. Szóval ha azt kell eljátszanod hogy varacskos disznó vagy amit az ő barnamedve personája meghág, akkor azt kell eljátszanod, ez van. Evileg ezeket a társkeresők fizetik, hogy fenntartsák az emberek érdeklődését az oldallal kapcsolatban. Mindenesetre azt kalkuláld bele hogy vállalkozói kell hozzá, és nem ebből fogsz meggazdagodni. Az erkölcsi részét meg inkább nem kommentálom...
2023. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Wow, nem gondoltam volna, hogy ilyeneket is csinálnak a társkeresők. Ha belegondolok szerintem biztosan nem tart sokáig egy-egy érdeklődő fenntartása, hiszen az emberek előbb-utóbb nemcsak chatelni akarnak majd, hanem videóhívásozni, képeket cserélni stb.



Nemrégiben találtam egy hasonló online állást, ami meg ilyen online webkamera "modellkedés" lenne. 😅

2023. márc. 6. 11:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Épp ezt akartam volna kérdezni. Csak az írásos szexchat megy, vagy videóhívás, képküldés is kell?
2023. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Állítólag csak chatelni kell. A leírásban legalábbis ez volt.
2023. márc. 6. 11:29
 8/13 Lilluci27 ***** válasza:
100%
ez sexchat...
2023. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#5 Szerintem aki hozzájárult hogy kamu profilt csináljanak a képével, az adott el nekik 18+-os képeket is magáról, amit ők szolgáltatnak neked a chateléshez, szóval ha a kliens szexchatelni akar, akkor azokból tudsz küldeni. Legalábbis józan paraszti ésszel én ezt tartom reálisnak.
2023. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Ez gyakorlatilag bűncselekmény, és olyan kevesett is fizet hogy az már pofátlanság. Normális ember ha bűnözésre adja a fejét akkor azt sok pénzért teszi. Ez egyébként azért illegális mert át kell verni az embereket.
2023. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!