Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem szólunk fel az...

Miért nem szólunk fel az állómunka ellen?

Figyelt kérdés

Egységben az erő, jó lenne valamit kitalálni erre, de ezt csak mi munkavállalók tudnánk megcsinálni. Békés módon persze. Tüntetés, mindenki vinne magának egy széket, nem tudom, de ez kínzás. Azért ennél értékesebbek vagyunk gyári dolgozók, nem?



És ez akkora kamu, hogy akkor lassabban halad a meló, meg ez nem kivitelezhető... legtöbb gép mellett egy ilyen bárszék féle simán elférne!



2023. márc. 8. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Igazat adok neked, hogy ahol nem kéne ott tényleg nem kéne ez a hülyeség. Én fagyigyárban dolgoztam diákmunkában anno és annyi volt a feladatom, hogy egy gépet kellett nézzek 8 órán át, amibe néha beleragadt egy fagyi és ki kellett húzni (konkrétan csak összecsíptem az ujjamal és kijött, tehát semmi erőfeszítés nem kellett). Volt egy vödör amire ráültem, simán tudtam csinálni csak az utolsó sort nem értem el, de ha jött utsó soros fagyi akkor felálltam érte. Meg még az is feladatom volt, hogy figyeljem, hogy a csoki/eper/vanília állomása megfelelő-e. Ezért is gyakran felálltam. De persze a műszakvezető folyamatosan lehurrogott érte majd végül ki lettem rúgva a 4. ilyenre... Tudnám miért...
2023. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Mert ez a hülye keleti mentalitas.

Nyugaton szék van hátsóm alatt végig, pedig nem irodai melo.

Alapbol kötelező biztositani, a munkavedelmi szabályban benne van.

2023. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Ennyit érsz, már a kérdést sem tudod rendesen leírni.
2023. márc. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nem azok. Ezért gyári dolgozók, akiknek nincs szava.
2023. márc. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha ennyire zavar keress ülő munkát
2023. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kerestem, de gyárban nincs ülő munka...
2023. márc. 9. 16:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
van igaza a kérdezőnek.. miért kellne állva dolgozni , mikor ülve is el lehet végezni ua a munkát?
2023. márc. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetne tenni ellene? Békés módon, kulturáltan, de mégis határozottan ?
2023. márc. 10. 12:57
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy
2023. márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy. Keress olyat ami nem gyàr
2023. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!