Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyek vannak,...

Milyen munkahelyek vannak, ahol tuti biztosan nem turkálnak a magánéletemben?

Figyelt kérdés

Elegem van abból, hogy mindig érdeklődik valaki, hogy mikor lesz már barátnőm miközben alapból ronda vagyok, de képmutató cinikus módon azért feszegetik a témát.

Elegem van abból is, hogy mindenki érdeklődik hova utaztam, milyen programon vettem rész a szabadságom/hétvége alatt és miért nem járok bulizni miközben én intro vagyok és nem szeretek társaságba járni, de ezt nem képesek elfogadni.

A csapatépítő bulikat is utálom, ahol egyrészt megy a szánalmas jópofizás másrészt szintén boncolgatnak olyan témát amihez amúgy semmi közük.


Marhára elegem van már ebből! Home office lenne a legjobb, de sajnos nulla informatika tudásom ill. nulla nyelvtudásom van. Jelenleg egy középvállalkozásban dolgozom irodistaként és totálisan elegem van a "csapatszellemből".


Magányos munkahelyre vágyom, ahol senki nem fog engem a magánéletemről faggatni és csak kussban tudok dolgozni egész nap.



2023. márc. 12. 14:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
56%

Nincsen ilyen.

Ha nem szemtől szembe, akkor a hátad mögött sutyorognak.

2023. márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Mezőgazdasági munka egyedül egy traktorban, napi 10 órát körözgetni egy szántóföldön. A kutya nem fog hozzád szólni, képezd át magad.
2023. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Home office.
2023. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy nem lehetsz programozó. :/


Amúgy én is utálom ezt az idegesítő dolgot az emberekben.

Mondjuk engem békén hagynak, talán azért, mert látják, hogy én telibe szarom az egész életemet.

2023. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

#2: Van erre még igény?


#3: Home office-on belül milyen ahova nem kell informatikai tudás és nyelvtudás sem? Mert ugye ezt is írtam, csak nem olvastad el.

2023. márc. 12. 14:12
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Minden olyan, ahol nincs közvetlen munkatársad. pl egyéni vállalkozó.
2023. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%
Teljes önellátás. Értelemszerűen amint kapcsolatba kerülsz emberekkel, megvan az esélye hogy valaki érdeklődjön az életed felől.
2023. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%

Örülj neki, hogy irodista vagy!


Én a helyedben rátennék mindenkire egy lapáttal és amikor legközelebb megkérdezik a magánéleted, akkor nyilatkozzál, hogy persze, három nőd is van és hétvégén Balin voltál stb találj ki abszurd dolgokat és aztán röhögj a képükbe!

2023. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Raktár, lehetőleg teljesítményarányos fizetéssel. Egész nap pakolhatsz, rohangálhatsz, ott nincs idő csevegni. Esetleg a PDA néha mond pár szót.
2023. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
Olyan, ahol egyedül kell dolgoznod.
2023. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!