Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért akarnak a kollégák...

Miért akarnak a kollégák barátkozni?

Figyelt kérdés
Állandóan a magánéletemről faggatnak, legyek képben az ő kölykeikkel, férjjel, aztán ha vki felmond soha többé nem látjuk egymást. Akkor meg minek.

2023. márc. 15. 13:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

#10


Húgom plázában dolgozott, cipőboltban, 20 évesen, és az 50-es biztonsági őr, folyton arról beszélt, hogy dugtak-e a "zasszonnyal", meg, hogy mikor igen, leszakadt az ágy, és hasonlók..

2023. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%
Pótcselekvés.
2023. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%

Unatkoznak. Szeretnek csacsogni.


Introvertáltként utálom... Elmesélni egymásnak a magánéletünket és egyikünk pár hónap múlva úgyis felmond (ez egy ilyen szakma... biztiőrség + recepció) és nem látjuk többé egymást soha a büdös életbe.


Valamilyen szinten muszáj belemennem, hogy ne én legyek az antiszoc.

2023. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük foglalkozni, elmesélni dolgokat. Én elváltam és újra férjhez mentem úgy, hogy bent senki nem tudott róla.
2023. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ha csak az alap illem lenne. De a mi mennyibe került meg mit főztél meg miért nem főztél meg mit csináltál meg miért nem, az inkább nekem vájkálásnak tűnik. Valamint ezeket megvitatják később egymással a hátam mögött.

Aztán nekem ez már a 4. munkahelyem és nem tartjuk a kapcsolatot egymással a régiek közül egyikkel sem, mert nem tudunk mit megbeszélni, nincs már közös érdeklődés.

2023. márc. 15. 16:59
 16/17 anonim ***** válasza:
68%
14: Ha nem mesélsz, akkor meg pletykálni kezdenek, kitalálnak rólad dolgokat. Nem ennyire egyszerű ez.
2023. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmitmondó, ismétlődő válaszokkal el lehet érni, hogy leszakadjanak az emberről.
2023. márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!