Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezek szerint nem kedvelnek a...

Ezek szerint nem kedvelnek a kollégáim?

Figyelt kérdés

Ma tényleg csak a folyamatos műszak dolgozik, a mi csoportunkban pedig négyen vagyunk. Ilyenkor tehát senki sincs rajtunk kívül a hozzánk legközelebb kialakított étkező helyen.

Én mentem ki elsőnek kajálni. A többiek néhány perccel később, és tőlem jó messzire ültek le.



2023. márc. 16. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem lehet, hogy nem vettek észre? Írtad, hogy kevesen vagytok, de ha messzebb ültél vagy valami lehet, hogy elkerülte a figyelmüket, hogy te is ott ülsz.

Szerintem, ha ezen kívül semmilyen jel nem mutat arra, hogy nem kedvelnének, akkor nem kell túlgondolni.

2023. márc. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet. Biztosan láttak.
2023. márc. 16. 02:37
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagy túl népszerű köztük az biztos. Alapból mindenki az mellé/köré ül akit kedvel és el tud dumálni/szórakozni vele.
2023. márc. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Te nem ültél oda hozzájuk?

Amúgy ha máskor nem fordult elő ilyen, akkor nem kell aggódni. Napközben vagy máskor kaja közben milyenek? Beszélgetnek veled is? Érdeklődnek? Ha ezt most tapasztaltad először, még nem kell a legrosszabbra gondolni. :)

2023. márc. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Halat vagy pálpusztai sajtot ettél e....csoda, hogy megtűrtek;)
2023. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Én mondjuk imádnám az ilyen munkahelyet hogy legalább a szünetben békén hagynának és nem kellene ott is a pofázásukat és pletykálásukat hallgatnom, meg ididóta kérdéseikre válaszolgatnom.
2023. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Ez az oldal tényleg a kiközösített, depressziós, egyedülálló, antiszoc. stb. emberek gyülekező helye?
2023. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
Lehet ha nem zaklatnád őket munka után messengeren akkor nem utálnának ennyire, de most már így jártál.
2023. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!