Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fel akarok mondani, mert sok...

Fel akarok mondani, mert sok téren jobb ajánlatot kaptam,de nagyon kedvelem a kollégáimat. Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Nagyon jól kijövünk a kollégákkal, ezért nem tudom biztosan, hogy jó-e ha felmondok. A munkával elvagyok, viszont se előrelépési lehetőség, se fizetésemelés nincs, nem is várható sajnos, mert rosszak a számok. Félek, hogyha felmondok, az új helyemen nem lesz ilyen jó közösség. Korábbi munkahelyeimen is a kollégákat szerettem igazán, nem is a munkát, de ott is megbeszéltük, hogy tartjuk a kapcsolatot, aztán szépen lassan elkoptak ezek a kapcsolatok.

2023. márc. 16. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát mennyi az az anyagi különbség és mennyire van szükséged rá? Mennyire szimpatikus az új helyen a főnök? Milyen a munkaidő? Mennyi az utazás?
2023. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Fú, ma már nagyon ritka a jó munkahelyi közösség. Hacsak nem lényegesen több a fizetés és vannak még nagyobb kiadások az életedben, akkor maradj. Vagyis én maradnék. De az a baj, hogy erre válaszolni, mindenki a saját jelenlegi állapota alapján tud. Én most jelenleg még kevesebb pénzért is elmennék bárhová, annyira moslék sok területen a munkahelyem. Egy színház. Robotokkal, megkeseredett emberekkel, akik engem is azzá akarnak "nevelni", mert csak úgy a jó, ahogy ők csinálják már 15-20, egyesek meg 40 éve. Úgyhogy nekem most ja, a jó közösség többet érne.
2023. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az anyagi különbség 80.000 Ft nettóval több. A jelenlegiből kijövök,de szeretnék többet félretenni. A főnök szimpatikusabb, mint a jelenlegi helyemen. Munkaidő kb. ugyanaz, a munkateher is, sem itt, sem ott nem lehet befejezni. A jelenlegi helyemen még letolást is kapunk. Az utazás az új helyen kicsit több, viszont 2 nap homeoffice.
2023. márc. 16. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A 80 ezer igen jelentős érv a váltás irányába. (Persze nyilván a kiindulási számtól függ.) A többi körülmény is afelé húz. Jó közösség itt is lehet, az ember életében vannak váltások, ez a felpörgés kell is, unalmas lenne ugyanonnan nyugdíjba menni.
2023. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Válts, 80.000 forint is sok pénz valakinek. Én nem gondolkodnék
2023. márc. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!