Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor volt veletek olyan,...

Mikor volt veletek olyan, hogy horror betegen kellett egy napot végigcsinálnotok, mert nem volt más lehetőségetek?

Figyelt kérdés

2023. márc. 17. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Horror betegen nem, de erős fogfájással már dolgoztam, elrontottak egy fogtömést, gyökérkezelés lett a vége, annyi fájdalomcsillapító volt bennem, amennyit amúgy nem ajánlott egy nap, és még az sem hatott eléggé. Aznap este munka után egyből mentem a fogászatra.
2023. márc. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Romlott etelt ettem (mint utolag kiderült) boltban voltam elado, elso munkahely tizenevesen.. teljes panikba voltam, mert nem volt ott a tulaj. 2 hanyas kozott arultam. Aztan vegre elertem a tulajt, es jottek. Fel is mondtam annyira rossz emlek volt. Persze felnott fejjel maskepp elnem meg.
2023. márc. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem voltam "horror beteg", de telegyógyszerezve mentem dolgozni az első munkanapomon. Bármilyen más esetben beteget jelentettem volna. Kifejezetten rosszul esett, hogy betegen megyek be, de nem láttam más lehetőséget. Szerencsére nem betegedett le senki miattam.
2023. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3as te is pl influenzás voltál? Én igen, és másnap kezdtem egy jó helyen amikor belázasodtam, ráadásul nyáron, ki gondolta ezt de nem akartam őket cserben hagyni, már az első nap, szerencsére nem kapta el tőlem senki.
2023. márc. 17. 11:36
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen. 2x fordult elő.
2023. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Elkezdtem dolgozni és nagyon megfáztam. Tudtam, hogy a meló helyen jófejek, de a betegséghez rosszul állnak hozzá pláne pár munkanap után... (Mondjuk hol nem.) Inkább végig csináltam.
2023. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

14 évesen jelentkeztem egy versenyre, egy színdarabot kellett írni egy ismert magyar műből, a legjobb 10-et kiválasztották, és meg kellett rendezni. Tanári nyomásra jelentkeztem, nem hittem volna, hogy be fogok kerülni a következő körbe, de bekerültem, szóval megkértem pár szerepelni szerető osztálytársam, hogy játsszanak a kis darabomban, egyik karaktert senki nem akarta elvállalni, úgyhogy azt játszottam én.

Az előadás reggelén felkeltem, és iszonyú szarul éreztem magam, megmértem, és 40 fokos lázam volt. Ott elgondolkoztam egy kicsit, hogy mi legyen, és arra jutottam, hogy muszáj mennem, nem tehetem meg, hogy miután a társaim bevállalták, hogy mindenféle juttatás nélkül, a semmiért cserébe hetekig próbálunk a szabadidőnkben, aznap ne jelenjek meg és a semmiért dolgozzanak olyan keményen.

Egyébként nem szoktam ilyen atom beteg lenni, ennek már jó 15 éve, azóta szerintem egyszer se voltam lázas se, viszont nem megyek be betegen, mert tudom, hogy egy munkanapon nem múlik semmi. Én se haragszom a munkatársakra, ha beteget jelentenek, és emiatt esetleg többet kell dolgoznom, ez van, nem tehetnek róla, pihenjenek. Jelentős eseményekre, pl. érettségire, államvizsgára, vizsgákra viszont akkor is elmentem volna, ha lebetegszem, mert azoknak volt tétje. Annak, hogy holnap bemegyek-e dolgozni, annak nincs. Viszont attól az egy alkalomtól eltekintve nem fordult elő olyan, hogy betegen mentem volna valahová, ahová tényleg nem nagyon muszáj - olyan volt, hogy nagy kényelmetlenséget és fájdalmat okozó sérüléssel bementem dolgozni inkább, mert nem éreztem súlyosnak a dolgot, aztán kiderült, hogy de, mégis az, de ha már így alakult, akkor letoltam.

2023. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Jelen pillanatban is horror beteg vagyok.

3.napja lázas,eszméletlen torokfájás,orrfolyás,fejfájás,végtagfájdalom.

Nekem nincs olyan opció hogy kifeküdni mivel anya vagyok és a fiam meg lóg rajtam.

(Bevallom jó lenne ha picit jobban lennék már😔)

2023. ápr. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

"Nekem nincs olyan opció hogy kifeküdni mivel anya vagyok és a fiam meg lóg rajtam."


Apja nincs, aki levesz a válladról egy kis terhet?

2023. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Az apja az nem vesz le vállamról terhet,kb este 6 kor esik haza,reggel 5.30-tól.Ezzel elmondtam mindent gondolom.
2023. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!