Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy állásról írják, hogy...

Ha egy állásról írják, hogy "hosszú távra keresnek kollégát, de én csak 3 hónapig szeretnék ott dolgozni, (ne kérdezd miért) az baj?

Figyelt kérdés
2023. márc. 17. 19:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És, próbaidő alatt is úgyan úgy van fizetés? Gondolom
2023. márc. 18. 13:24
 12/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Első munkahelyed lenne?
2023. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen
2023. márc. 18. 17:07
 14/16 anonim ***** válasza:
Próbaidő alatt is jár fizetés, béren kívüli juttatásoknál vannak eltérések munkahelyek között , pl Szép kártyát van,ahol csak próbaidő után kapsz.
2023. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Erről nem kell nekik szólni elmész dolgozni 3 hónap próbaidő és utolsó nap megpattansz
2023. márc. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Próbaidő alatt mindenféle magyarázkodás nélkül felmondhatsz, nem vagy köteles indokolni. :) Azt nem kell előre bejelenteni, hogy te 3 hónap múlva tuti lépsz. Engem anno megkérdezett a főnök, hogy mi az oka a távozásnak. Mivel jóban voltunk, simán megmondtam, hogy találtam egy számomra előnyösebb lehetőséget. Nem volt semmi sértődés vagy rossz szájízzel való elválás.
2023. márc. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!