Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek megoldható,hogy...

Szerintetek megoldható,hogy hosszútávon a kollégákkal csak arról beszéljek ami muszáj?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen csak nők dolgoznak. Szeretnék hazudgálni,pletykálni egyesek, rosszindulatúak és kártékonyak szemedbe természetesen cukik. Nyilván nem mindenki ilyen de van akivel ideje távolságot tartanom. Szerintetek működik,hogy pl velük csak munkahelyi dolgokról beszéljek, egyáltalán semmi mással kapcsolatban ne és elkerüljem őket hosszútávon is? Van akivel jóban vagyok természetesen ez rájuk nem érvényes

2023. márc. 20. 07:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elírtam tehát nem én szeretnék, ők szeretnek hazudgálni. Bocsánat a telefonom kijavít
2023. márc. 20. 07:34
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Persze, csak ne játszmázz, sunnyogj, hanem mond meg az okát. Nem szereted a pletykát, rossz érzések fognak el olyankor, ha hallod, szeretnéd csak a munka kötelező részeire korlátozni a társalgást.

Ugyanez volt nálam is, és ezt mondtam.

2023. márc. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Persze. De aki faggatózik, annak mit mondasz?
2023. márc. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Igen, egy felnőtt, asszertív személynek ez nem gond.
2023. márc. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2023. márc. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Már a kérdés feltevését sem értem. Miért kell neked mindent a kollegák orrára kötni???

Magadtól is tudnod kell, hogy mit kivel osztasz meg, de másoknak is tudniuk kell, hogy nem tartozik minden rájuk...


Egyébként meg munkahely, ne csacsogással töltsétek a napi nyolc órát....!!!!

2023. márc. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megoldható. Ha kérdeznek, adj unalmas válaszokat (ha alapból nem vagy egy unalmas ember). Idővel rájönnek, hogy rólad nem sokat lehet pletykálni, és, hogy te nem tudod másokról a legújabb infókat. Én így szabadultam meg.
2023. márc. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lilluci27 ***** válasza:
igen
2023. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megoldható. Majdnem 4 évig dolgoztam hasonló tyúkólban és a 4 év alatt alig tudtak meg rólam bármit, a magánéletem tabu volt, nem folytam bele a pletykákba, nem jártam ebédelni velük stb. A munkahelyi dolgokon kívül maximum olyan témékba szálltam be, amik érdekeltek, pl. film vagy utazás kapcsán, de ilyen ritka volt mert eléggé más dolgokat szerettek mint én. Az elején még próbálkoztak, de aztán hamar feladták és békén hagytak, biztosan kibeszéltek amikor nem voltam ott, de az pont nem érdekel.
2023. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

SImán: nekem sikerült totál elszigetelni magamat a munkatársaktól.

Nem vagyok benne a small-talk-okban, nem igazán érdekel a másik, csak a munkafeladatok a fontosak számomra.

2023. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!