Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire lenne gáz új feladato...

Mennyire lenne gáz új feladatok betanulása alatt felmondani?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki a helyzet, hogy 2 éve vagyok a cégnél. Két hete felmondott egy kolléganőm, akinek nem fognak új embert felvenni a helyére, hanem szétosztják a feladatait. Ezeknek a túlnyomó része hozzám került, míg az én eddigi feladaim egy része meg egy másik kollégához. Viszont már január óta keresgélek új állás után, mivel váltani szeretnék. Két hete tanulom az új feladatkörömet, viszont közben várok egy visszajelzésre egy másik cégtől, ahol állásinterjún voltam. Ha úgy alakul, hogy kapok egy jobb ajánlatot, mennyire leszek szemét, és szivatom meg a céget, ha betanulás kellős közepén felmondok?

2023. márc. 20. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, lépj, ha lesz lehetőséged. :)
2023. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lépj, én biztos nem vállalnám be ezt, csak azért, mert nem vesznek fel valaki mást...
2023. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha van jobb lehetőség lépj le,ne érdekeljen ilyen téged,majd megoldják a főnökök,ezért vannak.Gondolj arra hogyha nekik úgy adja a helyzet szemrebbenés nélkül kibsznak az utcára,mehetsz ahova akarsz és senkit nem fog meghatni mennyi hiteled van,hogyan látod el a családod,hogyan fogsz megélni.

Most is rátok tolnák a kolléga munkáját a fizetésetek meg ugyanannyi,ezeket kéne sajnálni?

2023. márc. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!