Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki próbaidő előtt 1-2...

Ciki próbaidő előtt 1-2 héttel felmondani, úgy hogy semmi jelét nem adtam az okának?

Figyelt kérdés
Szóval egyik napról a másikra. Mennyire kellemetlen?

2023. márc. 23. 21:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
3 hónap próbaidő lejárta előtt* 1-2 héttel...
2023. márc. 23. 21:12
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Mennyire? Semennyire. Ember. Bármelyik cég akinél voltam, bár szarabb melókat vállaltam el, de érted, ők a profitod nagyját elteszik, meg leszarják mit akarsz, mi a jó neked. Akkor te miért ne szarnád le? Azt tapasztaltam egy kis csicska vagyok a szemükben, és minden mindegy. Akkor nekem se kell semmilyen biztosítékot se adni, SE OKOT. Azt csinálok az életemmel amit akarok, én nekik csak egy olcsó munkaerő vagyok, és annyi pénzt húznak le rólam amennyit tudnak. A kis lelkiismeretedet ki lehet kapcsolni a cégekkel szemben, ez üzlet. Semennyire se kellemetlen. A céges emberek tanulják meg elfogadni, h ilyen a gazdaság, ez van, vannak ilyenek, találjanak ki stratégiát rá, hogy megoldják. Van pénzük, nyomják, te meg nem élsz meg rendesen, akkor meg lépned kell.
2023. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Ciki vagy sem jogod van hozzá, lróba idő alatt akár az utolsó pillanatban elmehetsz vagy elküldhetnek, és nem kell indokolni
2023. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát remélem is hogy nem lesz az, köszönöm. Bár 70% hogy megkérdezik, hogy miért.
2023. márc. 23. 22:05
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ciki hangosat és büdöset fingani egy rendezvényen. felmondani nem ciki.


Megkérdezik miért?


Nem vagy rá köteles válaszolni se. Próbaidő alatt indoklás nélkül felmondhatja a szerződést bármelyik fél.

2023. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy ciki, magaddal foglalkozz. Mond hogy kaptal jobb ajanlatot es ennyi
2023. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Ezért van a próbaidő. Indokolni sem kell.
2023. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha most azt írjuk, hogy ciki akkor nem mondasz fel?
2023. márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Próbaidő alatt bármikor, mindenféle indoklás nélkül felmondhatsz (ahogy a munkáltató is elküldhet). Nem vagy köteles magyarázkodni! Anno én elmondtam a főnöknek, hogy miért akarok elmenni,mert jóban voltunk. Miatta éreztem kicsit sz*rul magam,mert nagyon jó ember volt és tele tenniakarással. De ő is mondta, hogy ha van jobb lehetőség, butaság lenne veszni hagyni.
2023. márc. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Ezért van a próbaidő.

Én is az egyik helyen 2,5 héttel előtte mondtam fel, nem szóltam senkinek, másnap nem mentem be, és délelőtt írtam a "főnöknek", hogy majd bemegyek a papírokért. Még ő volt megsértődve, pedig igen nyomós okot adott nekem erre a lépésre. A kihasználás felső foka, amit művelt. Nincs lelkiismeret furdalásom, és a kollégák is megértették a lépésem.

2023. márc. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!