Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Betegen dolgozni? A gyerekem...

Betegen dolgozni? A gyerekem miatt már 2x nem mentem dolgozni ebben a hónapban, összesen 3 hetet. Beteg lettem én is. Ha nem megyek jövő héten lehet hogy kirúgnak e miatt? Letelt a próbaidő már.

Figyelt kérdés
Vagy bemenjek betegen dolgozni? Minden hónapban hiányoztam pár napot betegség miatt.
2023. márc. 24. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Ez ezzel jár, és nyilván nekik sem újdonság. Betegen ne menj be.

A gyerek három éves koráig nem lehet csak úgy felmondani.

2023. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Gyógyulj meg, aztán menj dolgozni csak.

Betegen nem tudsz koncentrálni és sokkal nagyobb az esélye annak hogy hibázni fogsz, ha hibazol lehet hogy azért rúgnak ki.

Maradj otthon és gyógyulj meg légyszíves.

2023. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 NTBS ***** válasza:
81%
Ez a főnökségtől függ.
2023. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1es; elmúlt 3 éves.
2023. márc. 24. 15:30
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Betegen semmiképp ne dolgozz, senkinek sem teszel vele jót. Egyik kolléganőm szintén vagy 3 hete hiányzik,mert megműtötték a gyerekét. Senki sem problémázott rajta. Hasznos és fontos a munkája, ő pedig jó munkaerő, nem szívesen válnának meg tőle. A helyettesítés is meg van oldva.
2023. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Az apja is otthon szokott vele maradni?
2023. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt. Én az egyik gyerekkel vagyok otthon ha beteg,ő a másikkal.
2023. márc. 24. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Én órabéres vagyok. Múlt héten hétvégén megfáztam. Hétfőn nem volt kérdés, hogy dolgozom-e, különben éhendöglök. :)


Nem mártírkodni szeretnék, csak érzékeltetni, hogy nagyon jó helyzetben vagytok azzal a fizetett huszonpár nap szabadnappal... Plusz amit még a gyerek után kaptok.

2023. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, aki órabéres az vagy jár dolgozni mindig, vagy a kieső óráira bukja a fizut. És azt hiszem h nekik fizetett szabi sem jár. Pl a biztonsági őrök ilyenek
2023. márc. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!