Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri kevesebb fizetésért...

Megéri kevesebb fizetésért munkahelyet váltani ,ha a jelenlegi munkahelyemen nagyon mérgező a légkör,de a fizetés meg nagyon jó?

Figyelt kérdés
A jelenlegi munkahelyemen már idegileg kikészülök.1,5 éve ott dolgozom. Nagyom jól fizető munkahely ,de hiába a jó fizetés,ha nem bírom már ott tovább.Találtam új munkát.Voltam próbanapon,de ott 60 ezerrel kevesebbett keresnék és a munka is több,viszont nyugodt és jó a légkör.Te váltanál?

2023. márc. 24. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem. Legalábbis így nem. Biztos keresnék valami mást, de nem úgy, hogy több a munka, de a fizu kevesebb. Rendben, valamivel kevesebb, legyen, nade a munka ne legyen több. Gondolom, a munkaidő is több valamivel. Igazából azért gondolom azt, amit, mert menekülésnek lehet rendben lenne, de lehet idővel az is pocsék légkörű lenne, és akkor ugyanott vagy, csak több munkáért és kevesebb fizuért.
2023. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 qborka ***** válasza:
98%

Igen,én váltanék, még ha -60 lenne a fizetésem is.


Nem szabad mérgező helyen maradni.

2023. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudni, megér-e 60ezer forintot az, hogy rosszul érzed magad.
2023. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Ugódeszkának jó csak.
2023. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira mérgező a légkör, a többlet keresetet majd elköltheti az ember pszichológusra vagy egyéb orvosra és gyógyszerre az idővel testi szinten is megjelenő rendellenességek miatt. Ha nem olyan típus vagy, aki képes félvállról venni a tömény stresszt, akkor válts inkább. Jobb kevesebbet keresni, mint egy évig táppénzt kapni az infarktus után. Aztán ki tudja, lehet, hogy idővel jön majd egy jól fizető állás normális körülményekkel.
2023. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél ki szabit a másik helyre menj pár tesztnapot ingyen , lesni betanulni, ekkor derül ki hogy nem cseberből vederbe estél meg -60 ezerrel is ...
2023. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Attól függ 900 ezret kerestél eddig vagy 240 et
2023. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindig előre, sohasem hátra.60 ezerért már érdemes váltani, de pluszban.

Nézd meg a bérjegyzéked. Ha stimmel maradsz, ha nem váltasz.

A többin meg ne rugozzál.nem kell mindent mérlegelni. Munkaddal törődj ne a kollégákkal. Nincs munka akkor nézz vagy olvass egy könyvet, tanulj nyelvet.

Foglald el magad.

Nálunk is szar a légkör. Én csak humorral tudom elviselni, egyébként meg teszek rá.

2023. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos, hogy megéri!

Azért vagyok ennyire magabiztos, mert ha orvosi ellátásra költöd a jó fizetést, azzal nem leszel előrébb!

2023. márc. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az egészség mindennél fontosabb! Majd közben keresgélsz tovább, de az is lehet, hogy az új helyeden gyorsan lesz előrelépési lehetőség több fizuval.
2023. ápr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!