Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az egyik barátnőm a legtöbb...

Az egyik barátnőm a legtöbb diák munkát lenézi. Normális hogy ez nagyon zavar?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem akar elmenni diák melózni mert lenézi a diák munkát. (nem gazdagok. Az anyja tanár apja biztonsági őr.) Mikor kerestünk diák melót mindegyikre volt kifogása. Árut feltölteni nem megy mert nem szeret pakolni. Takaritani nem fog mert az csak a szegények csinálják. Gyors étterembe nem megy mert nem. Moziba se mert rangú aluli munka (moziba dolgozok szerintem az a legkönnyebb diák meló). Normális hogy ez nagyon zavar hogy így beszél a diák melóról? Mind 2 egyetemre járunk

20/L



2023. márc. 28. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Normális, de le kell sz4rni. Majd rájön hogy jobb helyre úgysem veszik fel. Lehet a végzettségével is kitörölheti majd... És mehet gyárba.
2023. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
A gyárban 25 alatt összepakolnak 460k-t. Pont ez a probléma, hogy lenézi a melósokat, erre te ugyanezt teszed 1-es
2023. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Miért zavar, hogy lusta? Nem kötelező dolgozni.
2023. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

2,mire végez az egyetemmel nem nagyon lesz neki 25 év alatti kedvezménye.

Sz4ros minimálbérért fizikai munkát végezni, állni egész nap, műszakozni azért nem túl nagy életcél. Nem a melósokat nézem le, hanem magát a melót és a fizut amit adnak érte.

Amúgy meg ha a mozis munkát is lenézi, akkor szerinted majd vasakat fog emelgetni 3-4 műszakban? Nem

2023. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Vannak 1 műszakos gyárak, ulő, lightos munkával, nettó 300 25 felett is megvan. Az pedig magyar viszonylatban jó.


Én abszolút megértem, hogy nem akar diákmunkázni, lehúzás az egész.

Én egyetem mellett is ki tudom használni az adókedvezményt, szerintem ő is.

2023. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Lehet hogy vannak, de én még nem nagyon hallottam ilyen helyekről. Mondjuk én Borsodban lakok. A "legjobb" helyeken a közelemben max 2 műszak van, de a fizu bruttó 270ben kimerül.

Ülni pedig nem lehet, max szünetben. Olyan munkáknál ahol simán lehetne ülni, csak direkt szivatásból nem engedik meg.


Szoktak hirdetni irodai diákmunkákat is. Strandon se kell sok mindent csinálni. Mondjuk az us biztos rangon aluli neki

2023. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

És mit tanul? Mert ha nem tud majd elhelyezkedni egy jól fizető munkahelyre akkor kénytelen lesz elmenni oda ahova felveszik.


Egyébként nagyon észrevehető hogy lenézi ezeket az embereket, mert "rangon aluli" ja, ő sem több senki másnál.

2023. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Borsodról nem tudok nyilatkozni, de sopronban bizony a gyár a legjobb opció pályakezdőknek. Kevesebbet kell dolgozni mint pl. a lidl-ben, több pénzért.
2023. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Metionin ***** válasza:
65%
Normális de agysejtet nem lehet teremteni annak, akinek nincs. Szard le, menj el dolgozni, ő meg élősködjön tovább a szülein, az nem "rangon aluli".
2023. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
már tökéletesen elsajátította a diplomás értelmiségi életérzést, minden munka ciki, ami nem egy légkondicionált irodában aknakeresőzés. szerintem kapd össze magad, ilyen mentalitással a végén még le kell cserélnie téged egy vállalható barátnőre.
2023. márc. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!