Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárban miért várja el mindenf...

Gyárban miért várja el mindenféle ismeretlen hogy köszönjek neki? Olyanok is akik nem is ott dolgoznak, pl. szerelő, kamionosok

Figyelt kérdés

De ottani munkások közül is olyanok is akiket egyáltalán nem ismerek.

Akiket tudom kik azoknak szoktam köszönni


2023. márc. 30. 09:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

1. Ha bemész valahova, köszönsz, függetlenül attól, hogy kit ismersz.

2: Ha köszönnek, viszonzod, függetlenül attól, hogy ismered e.


Már ha intelligens vagy.


Szóval nem kell mindenkinek köszönnöd, betérő idegennek, aki nem köszönt, pl. nem (hacsak nem várja el a főnök).

2023. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Hja en szarok mindenkire akit nem ismerek.. Kit erdekelnek masok. Az ajtot se fogom meg, nekem se fogja meg senki. Melot lenyomom aztan irany haza. Ott kezdodik az elet.
2023. márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Psycho ***** válasza:
100%

Mert minden bizonnyal ez a helyi mikrokultúra része. Vagyis: ott így mennek a dolgok.

Ez egy kedves gesztus.

Nálunk a helyi sportközpont is ilyen. Ha a komplexum valamelyik épületében / sportpályáján sétálsz, rád fognak köszönni az ott lévők. ILLIK visszaköszönni ilyenkor.


Szerintem nincs ezzel semmi probléma.

2023. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

szerintem általában jobb hangulat figyelni észrevenni egymást és köszönni. de nem gáz nem köszönni mindenki csinálja ahogy neki kényelmes.


viszont ha valaki ebből gondot csinál, hogy valaki nem köszön az baromi rossz hangulatot csinál.


szerintem össz vissz azokat a dolgokat jó választani amitől jobb kedvem lesz nekem és másoknakm

2023. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Következö kérdésed az lesz, hogy a gyárban miért néznek levegönek (bunkonak, rakás szrnak, .....) engem a többiek, pedig egymással kedvesek?
2023. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Én is csak nehezen jöttem rá ennek miértjére. Általában az emberek "félnek" az ismeretlentől, ezért a köszönés a megismerkedés első lépcsője. Nem véletlen, hogy eldugott településeken, mezőgazdasági terület szélén stb. az ember találkozik egy helybelivel, ez előre köszön neki. A városi ember meg nem érti, hiszen városban szinte folyamatosan köszöngetni kéne a szembejövőknek.
2023. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Kulturált emberek között így szokás, azért.
2023. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező te egy ritka kulturálatlan tuskó vagy. Nehezedre esik köszönni?
2023. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 qkker1 ***** válasza:
54%
Mert jelentősen több kultúra szorult beléjük, mint beléd!
2023. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
nem véletlenül vagy gyári munkás
2023. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!