Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most már tényleg nem tudom...

Most már tényleg nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

20-on éves vagyok és csak pár éve dolgozom. Eddig nem igazán volt szerencsém a munka világában... Volt amikor nehezen találtam állást, volt ahol darabszámként kezeltek a főnökök, volt ahol szivattak.

Tucat szakmám van.


5 hónapja végre találtam egy jó munkát (az eddigiekhez képest), a főnökök nagyon rendesek velem (ez számomra ritka kincs) és már alkalmazkodtak is hozzám valamiben, igen Ők hozzám...

Mert jó pénzt hozok Nekik.


Csakhogy 5 hónap után kiderültek a problémák a munkavégzésem helyével, ami egy irodaház. Több irodaháza van a cégnek, amikor felvettek akkor ide kerestek embert. Ezekben a problémákban teljesen egyetértenek velem, megértenek, támogatnak. Jelenleg ott tart a dolog, hogy intéznek nekem egy másik irodaházukba munkát, hogy oda átmehessek.

Ekkor már azt hittem ők álmaim főnökei és nagyon örültem.

Csakhogy kiderült, hogy a másik irodaházba, ahová átkértem magam, napi 11 órás műszakba kellene dolgoznom. Minden nap,hétfőtől péntekig. Az nagyon sok lenne és nem is szeretném. Több irodaházuk nincs.


Teljesen tanácstalan vagyok, most mit tegyek?

1. Mondjak fel és kezdjem az álláskeresést elölről? Ahogy írtam már, eddig sem voltak benne sikereim és nehezen ment. Mást keresni ilyen sok munka mellett nagyon nehéz... Nem is lehet.

2. Mondjam,hogy mégis jó a mostani helyem? Ez így gáz... Segget csinálnék a számból és ezentúl nem vennének komolyan.

3. Próbáljam ki a napi 11 órás munkát?

4. Egyéb? Ha létezik ilyen, akkor mi?



2023. ápr. 11. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Rendszeresen túlóráznod kellene? Az nem szabályos.


Egyébként ettől függetlenül felmondanék.

2023. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én napi 11 órát nem igazán szívesen dolgoznék..csak és kizárólag akkor ha semmi választásom nincs.


Amúgy elég g..ik már bocsánat…direkt 11 és nem 12 hogy még pihit se kelljen nekik adniuk..menjenek a pic.ba

2023. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnám ezt, hacsak nem valami álommunkáról van szó, amit nem is munkának tekintek és a fizetes is szuper. De nálad ahogy olvasom nem erről van szó.
2023. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az átkéréskor rá kellett volna kérdezned, hogy ott is ugyanannyi óra munka lesz-e, mint itt. Esetleg azt mondhatod, hogy rendszeres programjaid vannak munka utánra, és így ütközne a két dolog. De akkor is kérdőre vonhatnak, hogy miért nem szóltál, hogy csak x órát vagy hajlandó dolgozni.
2023. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Én annak is örülnék ha ezt a fizumat megkapnám mondjuk heti 5 nap 6-2-ig melóval és fix lenne az idő és emellett tudnék tanulni, sportolni rendesen nem úgy hogy holnap gyere be meg hasonlók.
2023. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: Tippelek: Vendéglátóipar?
2023. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!