Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utáltam meg a munkahelye...

Miért utáltam meg a munkahelyem 7 hónap után, amit eleinte imádtam?

Figyelt kérdés

Eleinte imádtam a munkám, pörgés volt, a kollégákkal is jól kijöttem. Közben a magánéletemben történtek olyan dolgok, amik eléggé kikészítettek (pl. rengeteg örökölt adósság, majdnem árverésre került az ingatlanunk), és ezek az ügyek lassan fél éve húzódnak. Közben megutáltam a munkám is, egyszerűen nem tudok rá koncentrálni, nem is csinálom szívesen, semmi kedvem bemenni, már a kollégákkal sem szívesen beszélek.

Megint rosszul választottam munkahelyet, vagy csak a magánéleti dolgok miatt érzem ezt és ha vége lesz, minden újra rendbe jön a munkahellyel kapcsolatban is?

24/N



2023. ápr. 17. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretted, és odabent nem változott semmi, akkor nem választottál rosszul, egyszerűen csak az életed minden területére kihatnak a magánéleti gondok.
2023. ápr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Le vagy terhelve a magáneleti dolgokkal és nem bírod a pörgést a munkában.
2023. ápr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor jókedvünk van, amikor boldogok vagyunk, akkor mindent sokkal jobbnak, vidámabbnak látunk. Neked leszívta a stressz és a sok negatív esemény az energiádat, és most nem nagyon tudod ezekben megtalálni az örömet.
2023. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
1-2 evente enis megunom vagy tortenik vmi es valtok 🤷
2023. ápr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
A munkahelyeden nem volt valami változás? Új főnök például? Ha nem, akkor csak a magánéleti gondok hatnak ki arra, ahogy a munkahelyeden érzed magad.
2023. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hangulatod nyomja rá a bélyegét a munkahelyi dolgokra szerintem. Stresszelsz, negatív érzéseid vannak, ami nincs jó hatással rád. Igyekezz a pozitív dolgokra koncentrálni, biztos van valami megoldás, es jobban is fogod magad érezni.
2023. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!