Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tudok tenni ha felmomdtam...

Mit tudok tenni ha felmomdtam és most ezért mèg jobban rámszálltak a munkatársaim?

Figyelt kérdés

Felmondtam mert gyomoridegem volt a munkatársaimtől, mimdig azt keresték mibe kössenek bele.


Most még jobban rámszálltak.

A felmondási idom tobb honap



#felmondás #munkatárs #gyomorideg #Mérgezőkörnyezet
2023. ápr. 26. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyeztetsz a főnököddel, hogy ne kelljen ledolgoznod az egészet

Összeszorítod a fogad, és végigcsinálod, amit szerződésben vállaltál

Betegséget kamuzol és betegeállományba küldeted magad az orvosoddal

2023. ápr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Panaszt teszel.


Táppénzre mész.

2023. ápr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
10%
akkor ráb#sztál
2023. ápr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Idegkimerülessel 2 hónap táppénz.
2023. ápr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Én be se mennék dolgozni zárd be a kaput oszt tv ézz.
2023. ápr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már nem oszt-nem szoroz a teljesítményed, így lazán és nyugodtan dolgozzál, sza_j le minden beszólást, mindenkit, de a munkaelőírásnak felelj meg.Időben legyél ott, időben lépj le, tedd a dolgod előírás szerint.


Ha lassan van kedved dolgozni, dolgozz lassan-nem előírás a kapkodás, ettől a főnök ideg+a "kedves" munkatársak is...gyomorideg, hogy még 2 hónap veled!:DDD

Érd el azt a minimalista teljesítményeddel, hogy engedjék el a felmondási időt;)

Bármilyen lassan-nyomin dolgozol, kapsz fizut és a többiek isszák levét, tehát fordítsd visszájára a "rászállást";)

Ez a ki nevet a végén játék lehetősége:DDD


Akár a főnöknek is megmondhatod, hogy minimalista melós leszel ( semmi túlóra, semmi kapkodás, szigorúan tartod a szerződésben foglaltat és ha fánksütő vagy például, akkor 1 fánk/nap lesz a teljesítményed:D ) és ha ez nem tetszik neki, akkor engedje el a felmondási időt...nekem ez bejött:)

2023. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, már semmit nem tehetnek ellened, elmész onnan.
2023. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mint a 6os :)
2023. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elmennék tp-re. Idegi panaszokkal, a munkatársak meg dolgozzanak helyetted is, érezzék a törődést.
2023. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!