Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak szerintetek?

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem telt le a 3 hónap próbaidő, 4 órában vagyok bejelntve de 9-5 ig vagyok minden nap, szombaton 9-12ig. 1000ft/óra, plusz a 44 éves főnököm egy perverz undorító gyökér.

Össze vesztem vele tegnapelőtt, mert hogy velem sok a gond, szétszórt vagyok. Teszem hozzá, nagyon sok rossz dolog történik velem mostanában és tényleg nem tudok úgy koncentrálni de mindig próbálom a maxot kihozni így is. Ezt mondtam is neki erre azt valaszolta,hogy k*rvara nem érdekli mi van velem. De ha meg nem mondom el neki mi a bajom akkor meg van sértődve. Mindent megcsinálok bármire kér. Flegmázik, nyomul mikor elpampoltam neki nem 1x,hogy hagyjon békén. Bele mászik az aurámba amit utálok. Nagyra van magával nagyon.

Nos, mondtam neki,hogy nekem ez csak átmeneti meló mert ennyi pénzért max nyugdijasok dolgoznak. Hozza tennem,hogy SZJA-t sem ad, és azért nem jelent be 8 órába,mert " sok a költsége" és "kevés a napi bevétel"

Nem bírok már így bemenni dolgozni,hogy tudja mi van velem és még ő is direkt tetőzi.

Esküszöm már olyanok fordultak meg a fejemben amiből azt hittem kinőttem. De nem hagyhatok hátra mindent,mert másnak okoznék fájdalmat.

Nem tudom mit csináljak.

21/L



2023. ápr. 26. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"4 órában vagyok bejelntve de 9-5 ig vagyok minden nap, szombaton 9-12ig. 1000ft/óra"

"SZJA-t sem ad"


Hihetetlen, hogy még mindig van olyan balek, aki így hajlandó dolgozni.


"velem sok a gond, szétszórt vagyok. Teszem hozzá, nagyon sok rossz dolog történik velem mostanában és tényleg nem tudok úgy koncentrálni de mindig próbálom a maxot kihozni így is. Ezt mondtam is neki erre azt valaszolta,hogy k*rvara nem érdekli mi van velem"


Ez a legtöbb helyen ugyanígy van.



Keress másik munkahelyet.

2023. ápr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért dolgozol még ott??
2023. ápr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

Tényleg csak átmeneti, úgy voltam vele,hogy nagyszüleimnek legalább tudok adni, még ha ilyen kevés is. Keresek, muszáj.


#2 valóban jó kérdés

2023. ápr. 26. 08:45
 4/7 A kérdező kommentje:

Felmondtam!

Azt mondja nekem, milyen egy gyökér vagy te.

Na mondom miert, fejtsd ki kérlek.

Szerinted ez munka amit csinálsz? Mondom mi, az hogy megkersz valamire és megcsinalom? Meg ha szólnál mit csinaljak csinalnam, szóval ne harits rám.

Kérdeztem,hogy egyébként te mindenkivel így beszélsz? Mert az elég gáz. Utána vissza vett az arcabol.Ja és hogy megerti az exem amiért szakitottunk.

2023. ápr. 26. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hú kérdező,hidd el, nem vesztettél semmit. Jól tetted, hogy felmondtál. Még ha átmenetileg is dolgozol valahol, amíg nincs jobb, nem kell mindent elviselni - főleg nem ilyen főnököket.
2023. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

nem ad SZJA-t? Nem az MTA-nal dolgozol igaz?


Te vállaltad el a fekete munkát, szóval ne háborogj, hanem csináld, vagy legyen merszed felmondani

2023. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Em biztos hogy nem dolgoznék ott …
2023. ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!