Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvárható lett volna tőlem...

Elvárható lett volna tőlem hogy saját zsebből 10E-t adjak a főnök csomagjába?

Figyelt kérdés

A főnök szólt hogy jön egy csomagja, 8000 lesz, adott rá pénzt.


megjött a futár hát a főnk benézte mert nem 8, hanem 18.000 volt. A főnök már sehol, iroda már zárva, nálam egy fillér se.

A csomag visszament.


A főnök lecseszett hogy miért nem egészítettem ki.

Vajon elvárhat lett volna tőlem hogy saját zsebből előre készüljek 10.000-el hogy a "kedves " főnök úr csomagja átvételre kerüljön?


2023. ápr. 28. 13:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Elvárható a segítség, ha van rá lehetőség. De te nem erre akarod a kérdést kifuttatni, hanem csak hergelni vele Balázska. Úgyhogy felesleges bármelyik oldal felé érvelni, mert bele fogsz kötni.
2023. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2023. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
0%
Mikor megkapja az ember a csomagot, amit vár, utána visszacsatolást küld a környezete felé. Bizonyíték kell a továbbításról, hogy sikeres volt-e, elégedett-e mindenki… :)
2023. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%

Nem.


És egy balek vagy, ha egy általán egy kérdés.


És akkor is balek leszel, amikor a következő kommentedben elkezdesz hőzöngeni, hogy mindenhol ilyen szemét a főnök.


Hm?

2023. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%

Elvárható? Lehet. Ki mit tart alapnak.

De az biztos, hogy nem haltál volna bele és tuti a főnököd is visszaadta volna.


Én személy szerint szégyelltem volna magam ha megkérek valakit, hogy vegyen át rendelést de nem megfelelő pénzt adok oda. Tuti, hogy egyből rohannék a bankba levenni a pluszt ha nincs nálam. Azonban ha nem venné át, nem pótolná ki saját zsebből pedig megtehetné akkor igenis megsértődnék kicsit.

2023. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Mivel megírta, hogy nem is volt nála pénz, így hiaba csesztetitek, nem volt szemétség részéről.
2023. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
10%

6-os:

Jaj ugyan mááár. Az egy dolog, hogy valakinél nincs kp, de nehogy már egy felnőtt dolgozó ember számláján ne legyen 18 ezer forint. Nem ismerek olyan futárcéget ahol nem lehet kártyával fizetni.

2023. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

#6: szerintem meg vicces, ahogy a kérdezőt próbálják hergelni.

Viszont éppen a kérdés értelmetlen, hogy "elvárható lett volna tőlem", ha egyszer nem volt nála pénz. Dehát ha az ember 12 ezer kérdést kiírt már, elkerülhetetlen, hogy néha következetlen.

2023. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
11%

". Nem ismerek olyan futárcéget ahol nem lehet kártyával fizetni."



És olyan felnőttet ismersz-e akinek NINCS bankkártyája?

Ha nem én mutatok neked egyet, magamat.

2023. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!